Çok önemli lütfen cevappp...

Üniversite açılalı 2 hafta oluyor ve bizim bölümde çok hoşlandığım bir kız var.Ben dün bir soru sormuştum ilk haftalar çakalın teki ayarlamasın kendine diye hani çıkma teklifi için erken sonuçta bende dün karar aldım.gidip söyliyicektim bugün hoşlanıyorum senden vs. Neyse bugün gittim tekti oturdum yanına nasılsın filan konuştuk öyle hiç o konulara girmedim ama şöyle bişey dedim bizim aynı bölümde erkek arkadaş ve kız arkadaş konuşuyolar filan çocuğun adı mustafa dedim Mustafa o kızla arkadaş olmak istiyomuş filan dedim oda daha çok erken değilmi filan dedi.yani sonuçta biliyo ileride ona teklif edeceğimi bu ne demek oluyor ve benden hoşlanıyor.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağırdan al biraz ilk başta hep oluyor böyle şeyler kızı tanıyınca fikirlerin değişebilir ki kızın sevgilisi var mı yok mu biliyor musun daha 2 hafta olmuş ki diyelim o da senden hoşlandı sen de beğendin onu bu böyle sürdü biraz zamana bırak aynı sınıfın içindesiniz doğru düzgün biriyse kanımca ilk teklif edenle sevgili olmaz.

0|0
    0|0
  • "yani sonuçta biliyo ileride ona teklif edeceğimi bu ne demek oluyor ve benden hoşlanıyor." demişin. bunları nerden çıkardın hacı :D ayrıca kız doğru söylemiş. 2 haftada ne hoşlanması bu kadar. sen görüntüyü beğenmişsin. biraz dur bak bakalım aklı da güzel mi. tabi aklı ilgi alanındaysa.

0|0
    0|0
    • Adam gibi konuş mınakoduğum.

• kendi kendine gelin güvey olmuş gelmiş soru soruyorsun.herşeyi kendi kendine yapıp yaşadığına göre git kendine koy.hatta bulalım birilerini koyduralım sana da beynine de.nasıl olur.hadi şimdi s*kt*r git

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...