Pes nedir,nereden satın alınır??

Merhaba arkadaşlar,sorum çok komik gelecektir farkındayım ama cahilliğime verin netten baktığımda hiç bir şey anlamadığım için sizlere sormak istedim. Sevgilime hediye almaya heveslendim ve Pes'te karar kıldım fakat uzaktan yakında alakam olmadığı için neyi nereden satın alacağımı bilmiyorum. Öncelikle bu pes için gereken aracın adı ne nereden temin edilir. Oyunla beraber geliyor mu ? Pes hakkında biraz bilgi verin lütfen aydınlatın bu kızcağızı :D

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Elektronik eşya satılan heryerde bulabilirsin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• git bir avm ye D&R ya da elektroworld mağazası bul orada satılıyor

1|0
    0|0
  • PES açılımı Pro Evulation Soccer dır..

Futbol oyunudur :D

link

buradan alabilirsin.. cd-key verecekler.. erkek arkadasın ne yapacağını bilir :))

1|0
    0|0
  • media market var mısizin orada git orda oyunlar var pes yazar üzerinde zaten pes futbol oyunu göreceksin

1|0
    0|0
  • öncelkikle PlayStation 3 oyun konsolu varsa alabileceğin bir hediyedir

pes teknosada var elemana sor versin sana

yalnoız dikkat et pes satın alan bir kıza herkes aşık olur sevgilime alıyorum diye belirt :DD

1|0
    0|0
    • :D yardım için teşekkürler

• pro evolution soccer.. herhangi bir oyun satıcısına gidip alabilirsin.. ama sevgilin ne kadar oyun meraklısı? çünkü çoğu pes severler hala pes 2009 un en iyisi olduğunu söylerken yeni nesil pes 2013 seviyor.

1|0
    0|0
    • Aşırı meraklısı değil ama her erkek gibi önüne gelirse oynamaktan zevk alıyor. O yüzden karar veremiyorum öncelikle bir oyun konsolu almam gerekecek galiba

• bir adep playstation 3 alacaksın önce zaten onu alırsan yanında hediye bir oyun veriyorlar onuda pes 2013 alabilirsin.

• Anladım teşekkür ederim :)

• büyük avm elektronik mağazalrında var pes futbol oyunudur

1|0
    0|0
  • Almaya gücün yetmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...