Beyaz atlet giymek kıroluk mu?

Beyaz atlet giyen erkekler alay konusu oluyor. Beyaz çorap giyen erkeklerle aynı kategoriye sokuluyor. Ben beyaz atlet giyerim. Atlet teri emdiği için bence gayet faydalı bişey. Atlet giymeyelimde ne giyelim. Atletsiz mi çıkalım dışarı ?

0|0
17|9

En İyi Erkek Görüşü

• kıyafet farklı renk sutyen farklı renk giyenlere biz kezo diyormuyuz onlarda bize kro desinler giy hacı sıkıntı olmaz :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• beyaz atlet uzerınde bol duruyorsa ıgrençtabı.ama kemık turu beyaz spor atletler war onlar . link böleyse ii

0|1
    0|0
  • Değil tabi ki neden olsun,benim doktorum bile atlet giymeyi bana tavsiye etmişti,hatta giymiyorum diye kızdı :)

0|1
    0|0
  • beyaz corap kirolukta, atlet degil yahuuu :)

0|1
    0|0
  • hayır tabiki de değil benim babam da giyiyo hiç de kro değil teri falan çok güzel emiyor pisliği de belli oluyor iç çamaşırı beyaz olur ki zaten anlayasın kirlendiğini falan. Takma kafana ya bir sürü kıroluk varken

0|1
    0|0
  • niye kıroluk olsun ne giyilecek başka dar yüzücü atlerler güzel erkeklere öyle bol değil beyaz çorap evet yakışmıyor

0|1
    0|0
  • atlet gözükmüyosa bir sorun yok

0|1
    0|0
  • Her türlü kıroluk bence. Üzerinde başka giysi varkende... hayatımda gördüğüm en itici en çirkin giysi

0|1
    0|1
  • Beyaz sadece deride olsun :)

0|1
    0|0
  • beyaz atlet giy de beyaz çorap giyme :)

0|1
    0|0
  • boşver teri emiyosa gerisi teferruat :D

0|1
    0|0
  • beyaz spor atletler iyi

0|1
    0|0
  • Çok itici duruyor ya lütfen giymeyin

0|1
    0|1
  • hayır değildir

renklıelrınıde tercıh edebılırsın kıyafetlerine göre

sıyah,grı fılan...

0|1
    1|0
  • beyaz atlet ve beyaz çorap giymek kıroların/magandaların işi. ıyyy iğrenç.her ikisindende bizim ülkede bolca var

0|1
    0|0
  • Anneni dinliyosun demek ki :D

0|1
    0|0
  • eger altina mavi-beyaz cizgili pijama giyersen kiro olursun. link

0|1
    0|0
  • giyilmesinde sorun yok ama bazen gömlek altında çok belirgin oluca hoş durmuyor

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• bazi renklerde belli ediyor ayrica giyilmesinde bir sakinca yok dalga gecende kendisi bilir ya sen kendine baksana.

0|1
    0|0
  • Başlığa ; değil ama gözüküyosa evet kuroluk

Dip not : kendimi bildim bileli atlet giymem karizmamı çizdiremem :D

0|1
    0|0
  • yazın atlet giymem . kışında genellikle beyaz askılı giyerim. gömleğimin yakası hep iki düğme açıktır. hayatımda lisede bile kravat takmadım bir iki sefer hariç. kim kırro diyorsa desin. perdelerimi kaldırdığımda zaten kırroyum :D

0|1
    0|0
  • ben takım elbise giymek durumunda olduğum için sürekli giyiyorum beyaz atlet.artık spor olanları çıktı onu tercih edebilirsin.

iş dışında ise siyah tercih ediyorum genelde

0|1
    0|0
  • circin duruyor gomlegin falan icinde.

Sporcu atletleri falan var sifir kol dar inlardan giyersen daha guzel olur.

0|1
    0|0
  • gri giyiyom bro :D

0|1
    0|0
  • onu diyen halt etmiş

0|1
    0|0
  • :) kim uyduruyor bunları ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...