Şu an ne yapıyorsunuz? yarın ne yapacaksınız?

Napıyorsunuz bakalım facebook twitter falan açık bir de burası mı yoksa ? uyku mu tutmadı? yarını mı düşünüyorsunuz? ee peki yarınki plan ne? okul, iş, eğlence, sevgiliye açılma? hııı:))

0|0
10|38

En İyi Erkek Görüşü

• Tıkınıyorum. Yatmaya hazırlık. Yarın olsun bakarız yapacaklara :))

1|0
    0|0
    • aaaa yatmadan önce yemek yenmezz :)

• ahh ahh ne diyim :)

• Biliyorum içinden geçenleri de yazamıyorsun :)) Arkadaşlarımda aynı dertten müzdarip. Kıskanırlar. Onlar bir yerde yemek yediğimizde ekmeksiz salata vs yerler ben masanın 4 te 3 ünü tabaklarla doldururum :)) Bak meyveler bitti şimdi çay yapıyorum bisküvit le yiyeceğim canım çekti :PP

Erkekler Ne Diyor 37

• Şu anda yatağimda uzanmiş durumdayim. Telefondan feyse girdim ve bikaç arkadaşimla konuşuyorum bir yandan da burada soru cevapliyorum. Yarin sabahtan işlerim var, Bursa merkeze gidicem. Birileriyle görüşmem gerekiyoda. Öğlene işim biterse derse giderim.

1|0
    0|0
  • yarın taşınacak bir ev var

1|0
    0|0
  • Valla ben kitap okuyorum.genelde sahaba karşı ya da sabah yatarım.Bir kitap kurdu başladığım kitabı bir an önce bitirmekten başka bir şey düşündüğüm yok.Eğlence kısmına gelince tek eğlencem kitaplar.sevgili kısmına gelirsek üç yıldır hiç kız arkadaşım olmadı.pek yüz vermiyorum kızlara:)))şaka bir yana pek sosyal değilim ondan kız arkadaşım yok

1|0
    0|0
  • Uyumamak için savaşıyorum uyumamalıyım : '( gözlerim den uyku resmen akıyo :D

1|0
    0|0
  • 1 uyku tutmadı

2- twitter ve face açık

3- gördüğün gibi bir de kızların sorduğu sorulara deli gibi yanıt arıyorum

4- yarın için ayvayı yemişim kendimden haberim yok.

5- senin sormanla hatırladım teşekkür ederim :)

1|0
    0|0
    • nolduu ki?

• aaaa o zaman hemen hallet:)

• hemde bu saat de :)) sana uyup halletmeye çalışayım da telefonu suratıma yiyeyim öylemi :) bursadaysan ve aracın varsa senden kontağı rica edebilirim :))

• son bir iki saat geçirmek istedim burada .yarını düşünüyorum .iş yoğunluğundan dolayı .sevgilim yok keşke olsa idi .

1|0
    0|0
  • Tuzlu fıstık yiyorum, facede takılıyorum, müzik dinliyorum, Forumlara bakıyorum ve yarın hiçbirşey yapmıcam, büroya gidcem gelcem olay budur :)

cut.

1|0
    0|0
  • Aklımda bir sürü plan var ama yine hiç birini yapmayacağım,doğaçlama takılmayı düşünüyorum. Resmini görünce aklıma geldi jartiyer giyermisin ?

2|0
    0|0
  • Dün gece karaköydeki işime geç kalmıyım diye uyumadım erkenden gittim işimi hallettim. Şimdi uyursam kalkamam geç kalmıyım diye bu gecede uyumuyorum. Ha yarınıda düşünüyorum ne b*k yiycem nasıl ayakta durucam diye. Kafamda karışık zaten moralimde bozuk.

0|0
    0|0
    • uyu bence dayanamazsınn daha geç değil o kadar

• Şu an yatıp uyursam sabah odamda düğün yapsalar davullu zurnalı uyanmam ben :D

• Çavuşu tokatlıyorum . Al mutlu oldun mu o.O

1|0
    0|0
  • face ve bura açık.Facede biriyle konuşuyorum bazende soru cevaplıyorum ama canım sıkkın olduğu için uyuyamadım.Yarın ne yapcağım muamma 500 yere gitmem lazım artık neresi denk gelirse.

0|0
    0|0
  • O bacaklar ne öyle Saddamın scuud füzeleri gibi..

1|0
    0|0
  • su anda actigin soruyu cevapliyorum yarin ne olurmu bilmiyorum :)) face twit yok :)

0|0
    0|0
  • Sabahın köründe kalkıp işe gidip 8.30 9.15 arası kahvaltı + haber okuma, 12.15 e kadar kod yazmak, 12.15 - 13.30 arası arkadaşlarla güle eğlene öğle yemeği ardından bir cafe de çay , sonra 5.30 a kadar kod yazmaya devam :)

Al sana hafta içi her gün tekerrür eden hayatım

0|0
    0|0
  • Uyku tutmadı değil 2. öğretimim geceleri yaşıyorum, profiliniz ilgimi çekti ayak fetişistiyim konuya ilk yorumu ben yapayım dedim ;)

0|0
    0|0
  • iyi yenge sen nabıyosun

1|0
    0|0
  • takılıyorum sıteden bırıyle konuşuyoruz

1|0
    0|0
  • Sen nasil bir trollsün lan.

1|0
    1|0
  • Betona basma karnın ağrır

0|0
    0|0
  • Bi eleştiride bulunacagım

Bacaklarının tüyünü almışsın tekrar cıkmış :D

0|0
    0|0
  • calisiyorum canım

0|0
    0|0
  • Terbiyesiz. Resime bak.

0|0
    1|2
  • Arabama atlayıp köpeğimle güzel bir gezi yapıcaz gece olunca o uyucak ben çalışmaya gideceğim her zamanki gibi

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sormadan profil fotonu değişseydin konuda başka yerlere kaymazdı.

0|0
    0|0
  • salih abiyle stockholmde sarı sarı hatunları sarıp sarmalayacağız :)

0|0
    0|0
  • Bugun okul yoktu yurtta yataktan cikmadim

0|0
    0|0
  • fotolarına baktım çay içiyorum şuan öyle çalışasımn yok

0|0
    0|0
  • okuyom benya

0|0
    0|0
  • toygar isikli 100 dinleyisim hayat gibi

0|0
    0|0
  • düşünüyorum yarında düşünmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 10

• Şu anda sizin gibi bizlerde yazıyoruz.Yarına plan yapabilmek için daha erken malum daha uyumadık ve uyanınca bakacağız yarının ne getireceğine, 10 saniyeyi kestiremezken bilmem kaç saat sonra ne olacağını kim biliyor?Bence sizde merak etmeyin...

1|1
    0|0
    • tamam kızma yaaa ahaha sadece sordum :) bende bilmiyorum tabii ki ne olacağını:) ama plan yapıyoruz ister istemez

• inşallah inşallah güldürsün artık yarabbim :)

• Yok yok alınmadım doğru da işte insan sormadan da edemiyor :) iyi geceler :)

• Canım sıkkın öyle takılıyorum işte. Yarın olsnda göreyim bi.

1|0
    0|0
  • Evet şu anda yazıyorum.Yarını bilemem lakin şu an uyuma planım var.

Gece iner, karanlık çöker, elmadeğilayva gider, sohbet biter, hepinize iyi sohbetler,iyi geceler, sevgiyle kalın, sağlıcakla kalın, kendinize iyi davranın:)

0|0
    0|0
  • kahve içiyorum notlarımı okurken arada buraya bakıyorum

1|1
    0|1
  • Hiç takılıyorum öylesine facebook ve burası açık bir taraftanda ucak biletlerine bakıyorum.

0|0
    0|0
  • face twitter açık arada da buraya b akıyorum. asıl ne yaptığımı sorarsan ösym nin sayfasında tercih listemi hazırlıyorum. hayır anlamadığım benim gibi tipler okuyup napıcakki... çok ciddiyetsizim yaaaa :D

0|0
    0|0
    • aaa öyle deme canım okursun da yaparsın da bir kadının elinden bişey kaçmaz. tercihlerin umarım olur kolay gelsin başarılar tatlım:)

• teşekkürler :))

• lanet olsun.güzel bacak var diye girdim diğer fotoğraflara da baktım, beş değişik bacak gördüm.fantezi dünyam altüst oldu amk!

0|1
    0|0
  • iş yerine henüz ulaştım,uykumu aldım geldim.

0|0
    0|0
  • Soru cevaplıyorum ve müzik dinliyorum

0|0
    0|0
  • bence fakesin

0|1
    1|0
    • Kralı hem de, sen ne diyorsun..

Gercek ismi nedir acaba?

Kemal? Osman? Rıza?

• banadaa 2 aydırkanıtlayacak bende aynı seyleri dusunuyorum

• dr-magnumm fotoları yüklüyorum zaten bir de foto istiyorsunuz! benim kadar yükleyen yoktur heralde

Yükleniyor...