Ankara'da Taksilerde Bir Furyadır Gidiyor

Ankaralı olan arkadaşlar dikkatinizi çekti mi? Taksicilerin bir çoğu taksinin arkasına ankaragücü amblemi koyuyor. Bu furya nerden başladı?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ankaragüçlü adama para bile almazlar yeri geldiğinde. Kimin Ankaragüçlü olduğu gözünden tanır Ankara'lı taksiciler. AŞTİ'nin önündeki metro'nun dibinde araçları bekler. Taksiye binersin, arabayı çalıştırmadan taksici sorar. Neden Metro'ya binmediniz ki? o daha ucuza gider.

İşte Adam'lık budur!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dikkatimi çekmedi geçenlerde ampul amblemli 3-4 tane taksiye denk geldim.

Tesadüf olduğunu ve bütün taksilerde olmadığını umdum sadece.

0|0
    0|0
  • dimi ya ne alakaysa ankarada ankaragücü

0|0
    0|0
    • Nasıl yani şindi? Asıl Ankara'da Ankaragücü olcak da nerden çıktı bu furya birden bire onu soruyorum :D

• sen de gençleri koy belki bir furya başlar

• Şehir takımı sahipleniyor demek

0|0
    0|0
  • Ben fark etmedim

0|0
    0|0
  • ben gören körüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• benim arabanın arka camında adige yazıyor bilemicem :P

1|0
    0|1
  • duraklarda afıslerde var bı dunya:)) baskanı aynı zamanda orayada baskan...

0|0
    0|0
  • antalyaspor olsa anlardım yani

0|0
    0|0
  • Uyuyan Şehir Uyanıyor,Takımına Sahip Çıkıyor. Ankaragücü Camiası Büyük Bir Camiadır,Ankara'da 2.5 Milyon Ankaragüçlü İnsan Vardır. Soru Sorarken Mantıklı Soru Sorun, Soru Olsun Diye Değil,Ankara'da Diyarbakırsporu Soruyo Sanki ANKARAGÜCÜ ULAN !

1|0
    0|0
  • takıma destek oluyor herkes kendı capında.ankaragucu gıbı buyuk bır efsaneyi nasıl da s.ktı melıh bey ve takımı OC ları

1|0
    0|0
  • ne guzel işte ne varki ankaralı Ankara gucunu koyuyor

ankarada istanbulgucunun ambleminimi koyacak tı?

1|0
    0|0
  • ankaragücünü gökçek mahvettiğine göre ona bir tepki olabilir ama tepkiyi sandıkta göstermeliler

0|0
    0|0
  • Melih gökçek zorluyo kesin olmalı diyor arkadas söledi

0|0
    0|0
    • Yoh la ne alaka :D

• deplasman maçlarına kadar gidiyodum bak ankgücünün küme düşünce Takıma destek olmak için amblem yapoştıılcak diye emir verdi oç melih gökçek ona ne oluyosa

• Ankaragücü başkanı taksiciler ve dolmuşçular başkanı aynı zaman da o yapıştıtırıyo

0|0
    0|0
  • incide bir başlık vardı''rosbu çucu taksi şoförleri'' diye ben onu bilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...