Fatih terim' in gidişi galatasaray' ı ne derece ve hangi yönde etkiler?

Malum imparator ile yollar ayrıldı. Koyu gs taraftarı olarak çok üzüldüm. Hiçbir teknik adam terim gibi anlayamaz gs' nin dilinden. Terimi kimseyede değişmem. Fakat aysalada bazı konularda hak vermiyor değilim. Diyorum ki gelecek yeni teknik direktörle farklı bir vizyon yakalanabilir mi? Aysalın vaad ettiği dünya takımı seviyesi yakalanabilir mi? Sonuçta futbol takımımız olumlu sonuçlar almaya devam ederse terimin gidişi hakkında konuşan herkes susacak diye düşünüyorum... Fikirlerinizi bekliyorum renkdaşlar...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben fb ama yazık oldu kötü oldu bir fb olarak fatih terim gidişine seviniyorsam bu gs için kötü çünkü fatih terim takımı ne olursa olsun topluyordu saha kenarında olması yetiyordu milli takım 2 maçta nasıl bir şeye dönüştü yeni adam gelecek adapte olacak alışacak sistem oturtacak gs futbolculara alışacak hasan şaş ümit davala taffarel istemyecek rahatsız olan oyuncular performansı düşecek bu arada avrupa maçları olacak lig maçları olacak eğer başarısız olunursa ünal aysal yaptıkları unutulup herkez cephe alacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şikeci kuşlar göbek atıyordur şimdi

0|1
    0|1
    • Göbek atmıyor. Resmen davul zurnalı karnaval var... Bu adam ne kadar acıtmış ki rakipler bu kadar tebessüme büründü...

• şikeyi türkiye ile tanıştıran çizgili kediler elemanın gidişine asıl sevinmesi gereken sizsiniz göbek atmalısınız

• hahah soldier rüya mı görüyorsun :D şikesinin tescillendiği takımınla sana mutluluklar :)

• Onun gibisi gelmez zaten Türkiyeye

ama umutlar tükenmemeli yabancı hoca da iyi olabilir..

Biz yine başarılarımıza devam edeceğiz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sportif acıdan ve başarıdan cok etkileneceği kesin

0|1
    0|0
  • terim varsa 6alatasaray var terim yoksa 6alatasaray boş çünkü 6alatasaray terimin gazıyla çalışıyordu haydi aslanlarım haydi kaplanlarım gibi.

bence sizin sevinmeniz lazım gitti diye

0|0
    0|1
  • Terim taktik strateji nedir bilme girer soyunma odasına ona şamar buna tokat saldırın aslanlarım diye bağırır çağırır sürer sahaya takımı..Bu mamayıda madridler yemez 6 tane

gönderiverir filelerine..

Ünal akıllı adam milli takım krizini fırsat bilip terimi şutladı daha stratejist bir hoca getirecektir kadro zaten kaliteli..

0|0
    0|0
    • müdür ilk satırlarına katılmasamda ikinci satırına harfiyyen katılıyorum... yanlız fatih hoca taktik stratejide türkiyede en iyi hoca. bilmediğine inanmıyorum. benim fikrim...

• Son 2 yıla bak gs takım savunmasını yapamıyor alakasız yerlerden goller yiyor Lucescu gibi stratejist hocalar olsa bu takımın başında zor gol yersin kolay gol atarsın..Her maç gs nin maç kazanması için en az 2 gol atması lazım..Terimin taktikten anladığı tek şey hırslı oynayıp rakibe sahasında basmak..Arkayla defansla alakası yok adamın..Milli takımda da böyleydi 90.dakikalarda çevrilen maçları izle rakipler tonla gol kaçırıyordu..

• haklı olduğun yerler var yok diyemem...

• fatih terimi gsın başına getiripte bu kadroyu kurduran adam ünal başgan. gs bu sene şampiyon olamasa da zirveyi zorlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...