Geçmişe dönüp kendi küçüklüğünüzle karşılaşsanız?

Geçmişe dönüpte kendi küçüklük halinizle karşılaşsanız ona nasıl davranırdınız ve ona ne gibi tavsiyelerde bulunup yardım ederdiniz?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• bisey demezdim zaten kendi istedgni yapcak ))) taniyorum ben kendimi.yanagindan bir makas alirdim sadece :D

0|0
    0|0
  • Git şu saçını düzgün tara erkek fatma gibi gezme ortalarda. Unutmadan söyleyeyim pudingi çay kaşığıyla minik minik yediğin zaman puding daha fazla olmuyor. Gibi bir şey olabilirdi:)

0|0
    0|0
  • Bak Gamzeciğim, sen sen ol kendini abin olacak canlı türüne ezdirme. senin üstüne gelirse susup kaçma üstüne git. Hiç bir lafını da dinleme. Bay Çok Bilmiş, hayatının en değerli kararlarını hep mahvetmekle maşgul olacak.

0|0
    0|0
  • sakın ders çalışma derdim :) git eğlen gez bebek oyna derdim :) bir de küçüklüğümü severdim ya :) çok tatlıymışım küçükken ben maşallağım varmış yani :) bide git yusufu öp derdim :D

0|0
    1|0
  • şu şu şu şu ve şu salaklarla çıkma:D otur totonun üzerine derim :D

0|0
    0|0
  • çok cadı bırşeydım ufakken haalda herkes söyler ınadın ınat keçi gıbıydın dıye:D:D

ama büyükçe ınsan değişiyor olgunlaşıyor değişiyor tabi.

afferın kız sen buyuk adam olucan ilerde gözünden bellı derdım:D:D

0|0
    0|0
  • defol git derim ona

0|0
    0|0
  • Ona sarilip sacini oksardim :)

0|0
    0|0
  • çok kadın hiç kadın derdim :D

0|0
    0|0
  • Bi senden kurtulamadım derim

0|0
    0|0
  • öyle bişi olsa çok güzel olur. ben ne tavsiye vereceğimi iyi biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kaybettiğin atari kasetleri nerde lan velet derim

1|0
    0|0
  • genelde insan tepkisi olarak aman şu insana dikkat et şu kararını değiştir gibi kararları değiştirmek ister

ama ben şunu derdim çok kötü durumlara düşeceksin ama hepsinden dimdik ayakta olarak kurtulmayı becereksin derdim

çünkü o yaptığım hatalar çektiğim acılardır beni ben yapan

0|0
    0|0
  • bir tane sağlam tekme savurur geç ders çalış derdim :D

0|0
    0|0
  • uyuz köpeğe tekme atarsın ya bulaşmasın diye basarım tekmeyi yavşağa

not: küçükken pisliğin tekiydim

0|0
    0|0
Yükleniyor...