Değişik fikirlere ihtiyacım var

Arkadaşlar yaklaşan doğum günümü hesaba katarak soruyorum hayatımda ki insan bana soracak ne alayım diye aslında ben bunun böyle olmasını istemiyorum o bana süpriz yapsın benim için çabalasın diyorum ama maalesef yapmayacak biliyorum o yüzden bana ne alayım diye bir soru yönelttiğinde devamlı benimle olacak şirin bişey istiyorum.Siz olsanız kız arkadaşınıza ne alırdınız? Kızlar sizin sevgilinizden aldığınız en cici hediye nedir?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mektup yazardım ve mektup yazmasını isterdim. Bir kaç beyaz sayfa içinde ki kelimlerden oluşan bir deniz bile beni mutlu eder. Süslü ya da bilindik şeylere lüzum yok. Yaratıcı olmak gerek.

0|0
    0|0
    • tam adamı:) 2 sene içinde belki 200 tane mektup yazdım sende bana yaz uzun yazma 3 cümle kur ama sen yaz dedim ben uğraşamam öyle şeylerle dedi :d

• kedi ismi gibi oldu hee :)) şanslı :))

Erkekler Ne Diyor 2

• dövme sever misin?

0|0
    0|0
    • severim tabüüküü:)

• trajikomiksin gerçekten:) biz burda romantik erkekler harcanıyoruz vala millet odun yemin ediyorum:D

• önümüz kış onu parçalara ayırıp yakarım bir işe yarasın :)

• Hediye araçtır içten güzel bir söz hediyelerin en iyisidir emin olabilirsin.

0|0
    0|0
    • onu zaten söyler ondan eminm ki bu benim için de yeterli kesinlikle içten söyleyeceği sözler en büyük hediye ama hayatımda ki insana ben böyle söylesem bana kıyamet koparır söyle bişey alalım işte diye :/

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...