Eğlenceli bir soru geliyorrrrr (sevgililer günü)

arkadaslar sevgililer gününde kız arkadasınızın veya erkek arkadasınızın size alabilecegi en korkunç hediye ne olurdu

0|0
25|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• O değil de yıl dönümünde beni burger e yemeğe götürmeye çalışmıştı. Sinirden patlamıştım.

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman sevgilim olmadı o gün yanımda :D Nedense birkaç gün öncesinde bir kavga çıkartmışımdır...Asabi insanım vesselam.. :) O yüzden,bu yıl ne yapıp edip bir sevgili bulup o güne yakın kavga çıkartmayacağım,söz... :P

0|0
    0|0
  • aşın artık böyle şeyleri kendinizi değerli hissetmeniz için bir güne ihtiyaç yok...

1|4
    0|0
  • sevgililer gunumu ? oha ya 5ay kalmis :( orumcek falan alirsa korkarim tabii.ama ilk once sevgilinin olmasi lazim tabii -_-

1|0
    0|0
  • Çok özene bezene hazırlanmış bir kutu içerisinde gözlerimi kapatıp elimi uzatmamı istemesi ve o kutunun içerisinden yılan çıkması.

1|0
    0|0
    • Bak bu çok iyi fikirmiş hemen hazırlıklara başlayıp yarına yetiştirmeliyim bu sürprizi :D

• hee hazırla. kız kalpten gitsin.

• zevkime uymayan tşhirt,kolye,bilklk vs. arada bir üstmzde görmsi lazm yazk günah ikimzde :0

0|0
    0|0
  • annesi :D

1|0
    0|0
  • çerçevee :)

0|0
    0|0
  • Bir otoban faresi fena olmazdı hani, buradan erkek arkadaşıma da sinyali vereyim şunun şurasında 14 şubata ne kaldı =)))

0|0
    0|0
  • içinde yumruk olan bir hediye kutusu

0|0
    0|0
  • Hediye almaması :D::DD:D

0|0
    0|0
  • iç çamaşırı

0|0
    0|0
  • selülit kremi :)

0|0
    0|0
  • sevgililer gününe önem vermiyoruz. sevgilimin yanımda olduğu her saniye benim için hediye gibi zaten :)

0|0
    0|0
  • KORSE .. . .. ..

0|0
    0|0
  • iç çamaşırı :D

0|0
    0|0

• Fitil.

0|0
    0|0
  • parfüm... deodorant, dis fircasi, ic camasiri

0|0
    0|0
  • Korse.Zayıfçık insanım.Hiç olmaz.Cık cık

0|0
    0|0
  • eşşeğin kulağı ^_^

0|0
    0|0
  • hediye almayı unuttugunu belli etmeyip öpüp sarıldıgında en büyük hediyeyi verdiğini sanması

0|0
    0|0
  • Sevgilim bana sevgili alsa çok korkunç olurdu :D

1|0
    0|0
  • ic camasiri alsaydi kafasinda parcalar, ya da ona giydirirdim :D

1|0
    0|0
  • bir videoda izlemiştim arabaya kiltleyip çıkıyo kutudan böcekler çıkıyo felan öyle bir şey yapması korkunç olurdu herhalde :D

0|0
    0|0
  • iç çamaşırı alsa onu öldürürdüm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Şu hayatta anlam veremediğim iki şey var.

Biri beyaz pastel boya, diğeri de sevgililer günü. :D

Sefgilim yok, ondan herhalde... :D

0|0
    0|0
  • en korkunç diye bir şey olmaz aslında çünkü sonuçta ortada bir emek ve düşünce varsa buna göre değerlendirme yapmak lazım o yüzden ben şahsen alınan hediye hoşuma gitmese bile sonuçta düşünceye ve emeğe bakarım.

0|0
    0|0
  • Henuz daha beraberligimizin 1. ayini yeni doldurmusken sevgililer gununde kiz arkadasim bana bir top almisti uzerinde pozisyonlar ve mekanlarin oldugu bir top daha 1 ay olmus bu kadar sex duskunu nasil olabilirsin nasil ciddiyet beklerim ki diyip ayrilmistim iyi ki ayrilmisim. En korkunc hediye oydu

0|0
    0|0
  • Adi bir kaltak tarafından deli gibi kandırılıp terkedilmek olmuştu 5 sene kadar sevgililer gününde kimseye hediye alamadım 3 sene çıkmıştık adiyle onu hiç unutmamı istememiş olucak ki bana bunu yaptı :) tabi seneler geçti şuan mutluyum evliyim bir kızım umrumda değil ama en kötüsü bu olurdu ve o zamanlar olmuştu...

0|0
    1|0
  • sevgili olmadığı icin öyle bir dert yok :D

0|0
    0|0
  • Yüzük...

O alırsa yüzüğü ben korkarım, yapar mı yapar :))

cut.

0|0
    0|0
  • eskiden plastik paketlerde gül şekli verimiş kırmızı bayan iç çamaşırları vardı.:D tam bir felaket örneği.:Dheralde onu sevgilime almam kabus olurdu.:D

0|0
    0|0
  • kesinlikle babaanne donu :)

0|0
    0|0
  • o gün benden ayrılması

0|0
    0|0
  • Sanırım bir kutuda yılan.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşa jilet almak baya kötü olurdu heralde :D

0|0
    0|0
  • olmadığı için skınıtı yok biliyonmu hani ;)

0|0
    0|0
  • Tuvalet parfümü :D

0|0
    0|0
  • doğal penis büyütücü haplar filan...

0|0
    0|0
  • kırbaç falan alsa koşarak kaçardım

0|0
    0|0
  • Performans hapi