Ondan hayatta ilk kez bir ricada bulundum

Eski sevgilim evlendi. Gezi olayları sırasında başına birşey geldi mi diye aradığımda öğrendim. Ondan sadece hattını kırmasını istedim. Hem kendim için hemde onun mutluluğu için ama o yapmıyor bahaneler buluyor. Benle çıkmaya ilk başladığında eski sevgilisi arıyor diye hattını kırmıştı hemde ilk hafta şimdi ise kırmıyor?

Güncellemeler:
Haklısınız ben bunu dediğimde 3 ay olmuştu. Ama şimdi söyle bir sorun oldu. kız beni arıyor bir kaç aydır. Kız isteyerek evlenmedim ailem evlendirdi diye . Bunu sonra öğrendim ilk başta inanmadım ama ailesi durmadan beni rahatsız ediyor. O zaman neden aradın diye. Ben napçam arkadaşlar ben kötülüğünü düşünerek aramamıştım o gün.
Ben hattımı kırdım facebook kapattım bunların hepsini 3 ay önce yaptım. Arkadaşlar ben onu 3 aydır rahatsız etmiyorum o beni ediyor. Bazı yazılacak yerleri atlamışım son 2 haftadır yaşadıklarım çok berbat bir durum. Hikaye kısmı güncellensin anlatırım detaylı.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmiş gitmiş...Neden kırsın ki? Zaten kocası halleder biri rahatsız ederse.Senin için neden hattını kırsın? Ya da hattını kırmazsa mutlu olamaz mı? Unut artık sen de,evli barklı olmuş artık.Yuva yıkma niyeti sezdim,delikanlı adama yakışmaz.Seni umursamadığını göstermiş işte,ararsan da bir dahakine kocası çıkar,rezil eder seni.Namus bu,şakası yok.Aklını başına devşir,yazık etme kendine kardeşim.

1|0
    0|0
    • Aramaya devam eden eskilere ne olur hiç görmedin mi? Kadın bir yere çağırır,kocası ve birkaç akraba gider buluşmaya..Sonra bir temiz dayak,gözünü hastanede açarsın,ya da hiç açamazsın!

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen kendine hakim ol arama.

Böyle bir yaptırımda bulunamazsın.

0|0
    0|0
  • sen onun numarasını sil kendi telefonunu kır hattını kır olsun =p bahane uydurmamıştır belki.onca tanıdığı vardır yahu.

1|0
    0|0
  • kız neden hattını kırsın,anlamadım ben. çok saçma. adı üstünde eski sevgilin ve kız evlenmiş. kendi iradene hakim olmayı öğren bence !

0|0
    0|0
  • Sen hattını kır!

0|0
    0|0
  • delimısın arkadaşım kız evlıyse sen sıl numrasını

neyın peşindesın ne ayaksın...

0|0
    1|0
  • aman ya mesaj atma boşver gereksiz. egosunu tatmin ediyo işte.

0|0
    2|0
  • sen sil numarasini kardesim sana yakisani yap seni sevseydi zaten baskasiyla yuva kuramazdi beklerdi seni kendine aci cektirme sil ve önüne bak unutmaya calis onu Allah yardimcin olsun durumun kolay degil herkes farkli yorumlar yapar ama durumunun ne kadar zor oldugunu yasayan bilir

0|0
    1|0
    • güncellemene: sen onun evli oldugunu bilmeyerek aramisin orda senin sucun yok off ya cok kötü bir durum kardesim inan ne dicegimi bilemiyorum Allah yardimcin olsun ama uzak dur sonucta namus davasina döner Allah korusun

• o kırmazsa kırmasın arama sorma ilgilenme. sana düşen bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sil numarasını

0|0
    0|0
  • uzak dur kardeşim sana ulaşabileceği bütün yolları kapat

0|0
    0|0
  • seninle haberleşmeyi sağlayan hat olduğu için kırmaz

0|0