Bel nasıl incelir ???

bel nasıl incelir ? nasıl egzersizler yapılmalı ? göbeğim çok yok ama dümdüz yapmak istiyorum mekik çekmekten göbeğimde kaslar oluşmayya başladı

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz kişinin yapısıyla da alakalı bişey küçükken yapılan sporların da çok etkisi var bir yaştan sonra istediğimiz herşey olmuyor.

Fitness'a gidersen çözüme kavuşursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Naylon bağla beline, belki biraz rahatsız eder ama terletir incelebilirsin :P İşin şakası tabi bu ama burda önemli olan istikrar eğer düzenli olarak yapmazsan sonuç alamazsın. Ben de sana bilindik egzersizler söyleyeceğim. Öncelikle koşu tüm vücudu çalıştırır koşmanı tavsiye ederim. Diğeri yere uzan tek bacağını dizini kırmadan havaya doğrult küçük daireler çiz ama abartma 10 tane yeterli. Mekik bir diğeri senin dediğin gibi.

0|0
    0|0
  • Göbeği küçültmek istiyorsan diyet yapman lazım.Çünkü diyet yapmadan yapılan karın egzersizleri sadece karın bölgesinde baklavaların çıkmasını sağlarken göbeğin yine şişkin durmasına neden olabiir.Diyet yaparak miğdenizi küçültmeniz lazım.Ve öğünlerde az yiyin.Şişkinlik hissedecek kadar yemeyin.

0|0
    0|0
  • bol bol mekik ve koşu :)

0|0
    0|0
  • valla kardeşim düşersen bir yerden incelebilir yani

0|0
    0|0
  • Karate ya da Teakwondo kursuna yazıl acayip kilo verdiriyo..:)) ciddiyim

0|0
    0|0
    • 6 sene karateye gitmiş arkadaşım varr benim üç katım diyebilirim sana