Dokulu bootie-salondaki noel çamı, şimdiden

ilk değişen günler miydi geceler mi, bunu düşünüyorum bugün.topuklulardan topuklu beğenemiyorum, gelin.yok bu topuk çok ince derken buluyorum kendimi zaman zaman.yumuşatıcıları kokluyoruz, aynı cümleyi iki kişi söylüyoruz bazen de.evde gri giyiyoruz, çoluk çocuk kim varsa.takım elbiseli iki misafirimiz, artık utanmadan geldi.askıya astık ceketlerini.birbirimize şarkılar söylüyoruz, ellerimiz havada sallanıyor mesela."yavrum sana yemek yaptım"

"kurabiye hamuru hazır, kalıplar neredeydi bebişim?"

senede üç kere içmek konusunda anlaşıyoruz.bir şeyler oluyor.noelde biri, iki de doğum günlerinde.biri yarın işte.evde koklamalık alkol yok.sabah odamın kapısı tıklanmıyor artık, ben mi?ben yine tıklıyorum.dilimin gayri resmi duruşuna rağmen davranışlarım nizami.yine de dilim, doldurmuyor odayı falan.çaprazdaki koltuğu bir dolanıp geri geliyor kulağıma.işte o sıra ufaktan yabancı kalıyorum ortama da önemi yok.

misafirlerimiz, fincanlarımız, fotoğraflarımız oluyor.bildiğin yavrum, yaşam bir yanda seyrediyor, biz bir yanda yerimizi belliyoruz.huzur başka şey a kızım.içine çekiyor.peynirler sabah kahvaltılarına kesilip kesilip geliyor.buzdolabının önünde aceleyle yemekler kalktı ortadan.çok erkek kaçıyorum.bir behzat ç. çıkacak gibi kaburga kemiğimden.ya nasip.

sutyen askıları beni kurtarın!

soru:

uyku hijyeninize dikkat eder misiniz?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yok artk o ne kIz usenmeden yazms bide :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...