Doğduk,iyi ama neden?

Biri bana anlatsın,evet Allah'a inancım var,arada Kuran'ı açar okurum ama bir sürü çelişki de yok değil.Şimdi bazı şakirtler"Tüvbe eeet!tüvbe eeeeeet!diyecekler cevap bile yazmasın onlar.Allah bizi buraya göndermiş ama yaşamı da öğretseymiş ya?Ne bileyim savaşmayın felan deseydi,adil olun deseydi yüzümüze direk?Ve neden kitap?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• buna benzer bir soru daha sorulmuştu yakın zamanda. aslında inanıyorum diyen insanların çoğu açıp okumamıştır ayetleri. bir de hep dinde engel vardır, sorgulayamazsın yoksa cehenneme gidersin. bir belgesel var izlersen bişeyler görebilirsin. link

bir de facebook kullanıyorsan şu siteyi takip etmeni şiddetle tavsiye ederim. link

ben ateist değilim, senin gibi düşünen sorgulayan birisiyim sadece. çok çelişki var kuranda ve dinler tarihine bakarsan daha fazla şey göreceksin

0|1
    0|0
    • ister ateist,ister müslüman veya musevi ol beni ilgilendirmez,insan ol yeter:)eyvallah :D

• ben de yatcam iyi geceler temam len :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu dünya bir rüya kadar sahte ve seçimler sana sunulmuş ister barış içinde yaşarsın ıster savaş içinde ister kalp kırarsın ister gönül hoş edersin ister çalışır iyi bir yerde olursun ister tembel olup zorluk çekersin işte bu seçimleri yapıp neden cehenneme gidiyorum diye sorma diye gör diye bu dünyadasın.

0|1
    0|0
  • bende bazen düşünürüm bunu bana göre dünyada ki tüm kötülükler savaşlar vs insanların Allahın verdiği aklı yanlış kullanmasıyla ortaya çıkyo,bu durumda yaradan demez mi ben sana aklı verdim farklı olasın diye sen gittin böyle kullandın bunun sonuçlarına da katlan diye.

0|0
    0|0
  • tanrı bizimle oyun oynuyor dostum.

0|1
    0|0
  • bu sorularının hepsinin cevabı yazıyor kuranıkerimdeki ayetlerde

yeterli araştırmayı yapmadan gereksiz bir soru sormuşsun

hiçte öyle düşündürücü gerçekten şüpheye düşmeyi sağlıyıcak nedenler değil bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben Tanrı olsaydım herkese mail atardım, kitap yollayacağıma.

0|1
    0|1
  • en basitinden : sen hiç cumaya gittin mi bro? orda en son imam bir ayet okur. bildin mi? "şüphesiz ki Allah adaleti iyiliği doğruluğu emreder, fenalıgi yasaklar, tutasınız diye size öğüt verir "tarzında bir ayetti. daha nasıl açıklasin?

0|1
    0|0
  • Dinler çelişkilerle dolu saysam bitmez, insanların ölüm korkusu ve bu korkuyu bazı açıkgözlerin kendi çıkarları doğrultusunda kullanarak din uydurmaları falan filan uzar gider bu konu sen bunu izle en iyisi link

0|0
    0|0
  • demi herkese aynı anda inebilecekken niye 1-2 kişiye. neden ayrımcılık ırkçılık

0|1
    0|0
    • oha ayrımcılık:))))Allah'a karşı ilk suçu İblis işlemiştir.insanoğlu değil:)ama evet neden?hmmmm...

Yükleniyor...