Basen nasıl ertilir arkadaşlar ?

aranızda basen eritmiş birileri var mınasıl errittinizz ya da yöntemlerini bilen varsa yazarmısınız

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım bir titreşimli zayıflama kemeri alabilirsin.(spor sonrası masaj amaçlıda kullana bilirsin ) çoğu medikal ürün satılan eczane veya medikalde mevcuttur...

1 er veya 2 şer kiloluk iki dumbel ve ip alabilirsin ( hem eski günleri yad edersin :))..) temel basen hareketlerini öğrenmen gerekiyor... buradan anlatsamda anlamayacaksın görsel youtube veya googlede görsel ve video olarak mevcut spor programları var bu arada omuzlarını da biraz genişlete bilirsin... bunları yapıpta o fiziğe kavuştuğunda çooookkkkk seksi bir görüntü ortaya çıkıcaktır... başarılar arkadaşım..

0|0
    0|0
    • 39 bedenim 36 olmak istiyorum spora yazıldım normalde evde sporumu yaparım yürüyüş yaparım ama cok yavaş yavaş inceliyor 2 ay spora yazılsam yeterli olurmu

• hayır yeterli olmaz ben 2 senedir düzenli salonda çalışıyorum bundan öncesi tamamen amatördü bana yarardan çok zarara neden oldu... bilinçli yap yaptığın sporu ve sürekliliği olsun 2 ayda hiçbirşey yapamazsın...

Erkekler Ne Diyor 4

• yurtdışında yaşıyorum. türkiyeye geldiğimde görüyorumki büyük bir basen probleminiz var. Düzenli olarak spordan başka ilaç bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bisiklet sür dicem kas yapar :)

0|0
    0|0
  • evlimisiniz:?

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkapı sert basen yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fitness-bölgesel çalışma

0|0
    0|0
  • kimisi kiloyu basen den alır kimi göbekten tamamen gentik.makas hareketini deneyebilrsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...