Popüler olmak , insanların hepsi tarafından sevilmek için ne gibi özellikler taşımak gerekli ?

arkadaşlar ben herkezle konuşan , herkeze gülümseyen , yakın olmadığım arkadaşlarımla da yakın olmaya çalışan , sürekli birilerinin arkasına takılan bir kişiliğim.ama görüyorum ki biraz cool olmak , belli kişilerle samimiyet kurmak seni daha çok önemli kılıyor insanların gözünde.sizce nasıl olunmalı peşe takılanın kendimiz değilde , insanların bizim peşimize takılması , yani popülerlik kazanmamız gerekli ?

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• populer olanlar sadece populer diye seviliyor di mi? böyle bir sevgi gercek olamaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• bilmemki o dediğin şekilde herkesle konuşan gülümseyen biri olamadım hiç istek yok :O

0|0
    0|0
  • gittiğin mekanda ağırlığını koyacaksın

şık olacaksın.

erkeklere çok yüz vermiceksin ama biraz cilve yapıp peşinden koşturacaksın.

kararların kati olacak. kalkalım diyosan ve hayır otur diyorlarsa ben gidiyorum deyip kalkacaksın.

1|0
    0|0
  • saçma bir soru, karşındaki gıcık bir insansa, istediğin kadar özelliklere sahip ol yine de sevmez seni hadi dağılın.

0|0
    0|0
  • Populerlık gercekten senın ıcın cok mu onemlı populer olmadan hayatına devam edemezmısın edemem dıyorsan birşey demıcem ama bence en iyisi cok kişi yerine az ama dogru kişiler daha dogru :)

0|0
    0|0
  • herhangi bir özellik veya bir arayışa gerek yok arkadaşım...

1|0
    0|0
  • ayy en sevmediğin insan türü. bir insan herkes tarafından seviliyorsa o kişide büyük bir sorun var demektir

1|0
    0|0
  • kendine özgü olmazsan olmaz

0|0
    0|0
  • Çıplak gez .

0|1
    0|0
  • kim bir milyon ister de 1 milyonu al herkes seni sever :D

0|0
    0|0
  • Kendin gibi davran. Tabi unutmadıysan.

0|0
    0|0
  • Şimdiki kızlar açık giyinince popüler oluyor...Erkeklerde yine tip olması gerekiyor ne yazık ki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Neşeli, esprili, akıllı ve efendi olmak lazım.

0|0
    0|0
  • Kendin ol dilediğince davran.Kimse seni sevmek zorunda değil? Buna ihtiyacın yok. Herkesle yakın olan tipleri pek sevmez insanlar :)

0|0
    0|0
  • Boşverr akışına bırak herşeyi

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabı içinde

0|0
    0|0
  • popülerim gerçek hayatta ama yaptığım bişey yok yapımda var hep böyleydi

0|0
    0|0
    • özenme güzelim

bak ben popülerimde ne rahatsız oluyorum kimi zaman

özenilecek başka şeyler ara

ayrıca bu sonradan olmaz

• populer olup napcan ki ? olmuyorsa olmuyor.kasma iste.

0|0
    0|0
  • Düşünebiliyor olmak şart.

0|0
    0|0
Yükleniyor...