Bir akrabamın kızına aşık oldum ama yaşını bilmiyordum. Ne olacak şimdi?

Kız 16, ben 23 yaşındayım ne olacak?

Bir akrabamın kızına aşık oldum ama yaşını bilmiyordum. Çok iyi anlaştık hatta hakkımızda dedikodu edenler bile çıktı.. O da benden hoşlanıyormuş. Ki ben yaşını öğrendiğimde toplumun tepkisi nedeniyle kızdan uzak durmaya başladım. Ne olacak şimdi? Biliyorum çok abartlı yaş ama ne bileyim gönül işte.. Nee yapmalıyım arkadaşlar..

Güncellemeler:
Arkadaşlar tepkilerinizi anlıyorum ama kız büyük gösteriyordu ne yapayım. Bende bu durumdan rahatsızım ve uzak duruyorum. Ama çevremde 20 ve 27 yaşındaki kişilerin ilişkilerini gördüm evlilik dahil..
Aşk bu.. Yaşına falan bakmadım. Boyuna, güzelliğine değil yüreğinin sıcaklığına baktım. İsterse başkasının olsun yaşı sorun edip aramıza binlerce engel girsin.. Ben onu tek taraflı ve yüreğini sevmeye devam edeceğim.. Buna karşı çıkanlar şahsında herkese tüm dünyaya an itibariyle meydan okuyorum!

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• ahah bu soru birini hatırlattı laynn olmaz uzak dur :D

0|0
    0|0
  • kız biraz büyüyünce yani 2 yıl sonra falan kimse garipsemez 7 yaş çok da fazla değil yani takmayın bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aşk yaş dinlemez!

0|0
    0|0
  • Git burdan pis sübyancı :-/7//7

0|0
    0|0
  • Sübyancı olarak anılabilirsiniz :D

0|0
    0|0
    • aynen kardeşim. kız büyük gösteriyor ne biliym tanışır tanışmaz nüfus cüzdanına mı baktım :D

• 2 sene sonra karşılaşaymışınız iyiymiş :D

Yükleniyor...