Hayatınızda dönüm noktası diyebileceğiniz kaç olayınız vardır ?

Hayatınızda dönüm noktası diyebileceğiniz kaç olayınız vardır ? sizi ve yaşayışınız etkileyen değiştiren kaç olay yaşadınız ömrünüz boyunca...

Güncellemeler:
arkadaşlar lütfen sayı olarak değilde bunalrın neler olduğunuda yazabilirsek daha açıklayıcı olur. soru amacına ulaşır o zaman.

0|0
21|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• hastalığım oldu. Tüberküloz geçirmiştim. O zaman kimin dost olduğunu kimin olmadığını iyi anladım. İyi de oldu.

0|0
    0|0
  • ama sen kaç olay var diye sormussun bu olaylar ne diye sormussun . neyse cevap veriyim mal gibi asık olup o çocukla çıkam hayatımın dönüm dnoktası oldu . 5 yıldır çıkıyorum ama hem nefret ediyorum hem deli gibi seviyorum öküz gibi kıskanç yasam kalitemi düsürüyo ama bırakamıyorm . en ufak yağmur damlasdan mutlu olan bir insandım artık yüzüm gülmüyo yıprandım

0|0
    0|0
  • yıllaaaaar yıllar önce ailem şehir değiştireceğini söylediğinde bu karara günlerce karşı çıktığım ve nihayetinde ikna ettiğim zaman

babamın öldüğü gün

üniversite tercihlerim

0|0
    0|0
  • 1 Kere oldu ve şuan mükemmel bir hayatım var posta da bir ilan gördüm aradım ve başladım 3 ay sonra o geldi tanıştık arkadaş olduk sevgili olduk şuan sözlüyüz ve çok mutluyuz o şirket bizim tanışmamıza vesile olduu hayatta ki dönüm noktamız ikimizinde buu :)

0|0
    0|0
  • bir taneydi o da hastaligimin teshisiydi daha sonra hic bir sey eskisi gibi olmadi ya da o kadar koymadi bana

0|0
    0|0
  • kendime güvencimi yitirdiğim anlarda hayat kalitem düşer. birinin ya da ailemin isteklerini yaptığım zaman da sıkıntılı süreçe girerim. bir yıl ailemle yaşadım, hayatımın içine ettiler 7 yıl geçti hala düzelemedim

0|0
    0|0
  • 2.

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 5 ay önce bir iş değişikliği yaptım. Sabırsızlığımın ve hırsımın kurbanı oldum acayip pişman oldum. İntiharı bile düşündüm o kadar yani ve hayatımın dönüm noktasıydı gerçekten

0|0
    0|0
  • -Alfa erkeği bulmuştum ama bilerek uzaklaştım

-Bir de bir dizi izlemiştim her şey puzzle gibi birleşmişti hayatımda

0|0
    0|0
  • 1997 babamin basindan gecen bir olay

2000 de ilk tasinmamiz

2003 de ilk aldatilmam

2007 dede kendi hayatımi karartmam

2013 de kendi gözümü tekrar acmam..

0|0
    0|0
  • hic yok diyebilirim, ama olmak uzere sanirim bir ay sonra :)

0|0
    0|0
  • Okuldan atilmam

Yeni bir okul (iyiki atilmisim dedim)

Su an ki sevgilim

0|0
    0|0
  • hiç bir olayım yok

0|0
    0|0
  • bir veya ikidir ama sağlamcadır.

0|1
    0|0
  • 3..

0|0
    0|0
  • Hıc onemlı bırsey olmadı sanırım

0|0
    0|0
  • Daha hayatın kaç çeyreğini yaşadım ki dönüm noktası diyebileceğim bir hadise olsun.?

0|0
    0|0
  • 1, 2, 3... bu sekilde

0|0
    0|0
    • evet bunlar nelerdi onalrı paylaşabilirmisin.

• 1 baska birinin hayaline inanmis olmam sonra cuval gibi ortada birakilmam, 2 kendi hirsimin kotu sonuclari, 3 kendimle uzlasip hayatima yeni bir yön vermek, gibi ...

• olmadı

0|0
    0|0
  • YGS de çuvallamam...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• "- 17 ağustos depremini gölcükte yaşadım.o zaman 14 yaşındaydım.çok şükür evimiz yıkılmadı ama arkadaşlarım,akrabalarım hayatını kaybetti.40 gün çadırda yattık,kefensiz insanların toplu mezarlara gömülüşünü de dün gibi hatırlıyorum.çocukluğumun bittiği gün benim için 17 ağustos ilk defa ölümü o gün tanıdım.çocuklarda ölüyormuş dedim...

2- 4 temmuz 2011 hakkari/yüksekova kamışlı karakolunda terör örgütü tarafından baskın yedik.ölüm 2. kez bana her an gelebileceğini hatırlattı.tekrardan bu dünyanın boş olduğunu anladım.

3-29 temmuz 2013 babaannemi toprağa gömdüm.26 sene aynı odada yaşadığım,annemden farkı olmayan insanı ebediyete uğurladım.sadece toprağa bıraktıkların unutulmayacağını,hayatıma giren,sevdiğim,aşık olduğum ama terk edenlerin eninde sonunda unutulacağını öğrendim.

0|0
    0|0
  • 1994 - Üniversiteyi kazandığım yıl.. Yaş 17 ve ömrümün en güzel ve dostluklarımı sağlam bir şekilde kurduğum yıl...

2001 - Kriz ve ailemin ekonomik olarak dibe vurduğu ve olabilecek en kötü şeyleri gördüğüm yıl..

Yıl 2012 önemli bir adımı attığım yıl ( Bana özel ve açıklamak istemem pek. Ama evlilik veya aşkla ilgili değil)..

Ve muhtemelen 2013...

0|0
    0|0
  • evet git gide şanssızlığımın dönüm noktası oldu daha da şanssızlaştığım her dönemeçteee

0|0
    0|0
  • 11.hazıran.2007

turkıye saatıyle 23.30 sıraları olması lazım

new yorka ınıyoruz...ve ben ucagın ındıgını gorup goremeyecegımden pek de emın deılım

0|0
    0|0
  • Futbolu bırakmam ve müziğe devam etmem, üniversiteyi kazanmam vs.

0|0
    0|0
  • kanadadan turkıyeye gerı donmem bır de meslek degıstrmem

0|0
    0|0
  • hiç olmadı

0|0
    0|0
  • 6sene önce bandırmaya okumaya gelmem ve aynı sene geçirdiğim trafik kazası.. 2..

0|0
    0|0
  • 17 saat önce sormuştun oturdum saydım:)298 dönüm noktası

0|0
    0|0
  • 1 aşık olmam

2 ameliyat olmam

3 sınıfta kalmam

0|0
    0|0
  • 1. üniversite tercih ederken yardımcı olan bir arkadaşla tanışmam

2. üniversiteyi kazanmamı sağlayan aynı arkadaşın verdiği fikir

3. üniversiteye sınavsız ve bir çok dersten muaf girebilceğimi söyleyen aynı arkadaşım

okul bitsin bakalım daha neler soylicek :D

0|0
    0|0
  • Zor anlaşılan psikolojik bir sorunum varmış tam 25 yıldır. Henüz geçen sene kendim anladım ve şu an çok iyiyim dünya aynı ama sanki her şey değişmiş gibi. Hayatınızın değerini bilin!

0|0
    0|0
  • şuan üniversiteden yeni mezunum ve kpss ye hazırlanacam hayatımın dönüm noktasıdır bence...

0|1
    0|0
Yükleniyor...