Herkes çok rahat olduğumu söylüyor

herkes çok rahat olduğumu söylüyor hiç bir konuda acele etmedığimi hiç bir şeyi takmadığımı olaylara çok az tepkı verdığimi söylüyorlar iyi de ben hayatımdakı her şeyi dışarıya yansıtmak zorunda mıyım ya

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşların belki de fazla abartıyorlardır, gerçekleri bilemem belki de normalsindir, arkadaşların fazla takıntılıdır bilemiyorum. Ancak eğer çoğunluk bu konudan yana hemfikirse, kendini bir sorgula ve düzene girdir derim, sosyal ilişkilerde bu tip şeyler önemlidir, tınlamıyor görünmek insanları uzaklaştırmana neden olur. En başta ilginç gelir ama sonradan "Öfff aman ya bu ne bee" dedirtir. Ancak tabi patavatsız herşeyi paylaşan, yarım ağızlı , kararsız, kafayı yiyen bir tip de olma, herşey kararında güzel.

Zorunda mıyım dersen sana cevabım "Tabiki de zorunda değilsin." olur, çünkü herkes kendi hayatına devam eder, senin değişip değişmemen kimseyi ırgalamaz, ama seni ırgalamalı. Bence...

0|0
    0|0
    • hayır kararlarım falan hep tutarlı sadece mıllet kadar abartı tepkiler vermıyorum bu yuzden bazı kızlar benımle tanışmaktan bıle kaçıyormuş çok rahat o nunla ilişki olmaz dıyorlarmı :((

• Yani herkesin abartı anlayışı farklıdır, belki senin için yeterli olan diğerleri için odunca gelebiliyordur, seni başkaları yani tarafsız olan ve seni cidden iyi tanıyan birileri en güzel anlatır. Seni zaten sen en iyi olarak görürsün, ama dışarısı sana senin nasıl göründüğünü söyleyebilir. Şimdi senin anlşattığına göre, sen normal kendi halinde birisin. Ama belki de öyle değilsindir. Bunu en azından ben bilemem seni gözlemlemedim çünkü ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanları memnun etmek mümkünmü ki onlara ne.kendin ol

0|0
    0|0
    • ben kendımım ama ona karşılar işte :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bu soruyla rahat bir insan olmadıgını ama rahat bir insan olmak istediğini anlıyorum ..

bu arada gizli sorup da gizliye kapamayın yaaa :) gizli cevap vermeyecegim ama sen saklanıyorsan benimde öyle bir hakkım olmalı ;)

0|0
    0|0
    • evet rahat bir insan değilim ama sakımın bunu neden dert ediyor insanlar ben onu anlamıyorum

• çok tepki versen çok tepki veriyorsun olur az versen az olur kimseyi memnun edemezsin 3 günlük dünyada.

0|0
    0|0
    • aynen öyle herkes benden fazla benım yaptıklarımı düşünür hala gelmişler

Yükleniyor...