Bu çocuk benden soğurmu????

dün resmi olarak tanıştık aynı okuldayız ve tanıştığımızdan beni sürekli faceden mesajlaşıyoruz ama çocukla tek ortak noktamız ikimizde müzik aşığıyız diğer konularda farklıyız mesela ben korku filimi severim o romantik filimler ben Galatasaray aşığıyım o takım tutmuyor ftbolla ilgilenmiyor o daha sakin uysal ben haraketli gülmeyi gezmeyi seviyorum ya ben onda çok hoşlanıyorum bişiyler olsun istiyorum ama bu durumda olurmu ki?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence hiç önemli değil aranızdaki farklılıklar hatta dah bile iyi ne demişler zıt kutuplar birbirini çeker...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahceli olsaydin, belki olurdu birseyler de malesef Galatasaraylisin : ))

Saka bir yana:

Tabii ki olur Bahar, neden olmasin ?

Kalpler Allahin elindedir bunu sakin unutma

Tanistiktan sonra birbirinizi gercekten severseniz, Sevginizle her engeli asarsiniz !

Think positive : )

1|0
    0|0
  • sen iyi bulmusun onu kızlar hep öylesini arıyo :D

0|0
    0|0
    • bana da hep böylesi denk geliyor ama :)

• Nerden buldn kIz oylesini :)

0|0
    0|0
  • ortak noktalarını aramaya devam et. ikinizde romantizme yönelin ya da ortak noktalar üzerine hareket edin. belki ikinizde duygusal romantik utangaç karamsar birisiniz. çok seversiniz vb.

dahada araştırmak lazım.

asla korkmamak lazım sen elinden geleni yap. ve sırayla adım adın.

0|0
    0|0
  • Olabilir tabisi, uyum oldugu saygı oldugu müddetçe olabilir.. Fakat saygı ve uyum çerçevesinde gerçekleşir...

0|0
    0|0
  • Sanki sen erkekte o kız gbi :)) hyrlisi olsun renktasim

0|0
    0|0
  • Ahaha nasıl bir erkek bu ya:) Kısmet işte:) Bence yol yakınken bırak illa ki anlaşamayacaksın:)

0|0
    0|0
  • neden olmasın sevgi aşk olursa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aslında zıt kutuplar birbirini çeker birbirinizi tamamlarsınız diyeceğim de aklım da karışmadı değil.Ben de senin gibiyim kendi açımdan düşüncek olursam;bişiler paylaşma olasılığı azalıyor sanki,beraber eğlenmek,sohbet muhabbet açısından eksik kalır gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...