Haksızlık değil mi sizcede?

tamam benim hayatta en nefret ettiğim şey futboldur ilgilenmem ama Fatih terime yapılan gerçekten çok çirkin bir davranış.buna insanın yüreği dayanmaz bence

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Fatih Terim isteseydi kalirdi hala Galatasaray in basinda

Ortada haksizlik yok

Türkiye milli Takim basina da gecti simdi, ordan daha cok para alacak

Adam parasinin pesinde sadece !

0|0
    1|0
  • Fatih Terim Başkanın telefonunu açmayarak GS başkanlık makamına saygısızlık yapmıştır ayrıca Galatasaray´ın önünü kesmek için uğraşan Başbakanın kuklası TFF başkanıyla iş birliği yapmıştır ama her ne olursa olsun böyle gitmemeliydi

0|0
    0|0
    • başkanın telefonunu açmadı diye bir durum yok dün gece osman altundemir herşeyi açıkladı böyle şeylere inanıpta boş yorumlar yapmayın

• neyse küfür etmiyim sonra kızıyon :)

0|0
    0|0
  • helal olsun çok güzel bir noktaya değinmişsin. Fanatik bir GALATASARAYLI olarak yönetimi kınıyorum. Her şey ne güzel devam ederken bu kararla yönetim kendi istifasına zemin hazırlamıştır

0|0
    0|0
  • Bu ülkeden Alex'i gönderdiler ... Fatih Terim'i göndermelerine şaşmamalı.

0|1
    0|0
  • Hayır haksızlık değil iyi yaptılar

0|0
    0|0
    • neden iyi yaptılar tarihindeki en büyük başarıları yaşattığı için mi

• Gitsin milli takımı çalıştırsın aslolan milli takım onun için.Üstlerine çok büyük saygısızlıklar yaptı.

• şahit olmuş gibi konuşma saygısızlık yaptı diyo sanki gördün duydun

• Fatih Terim'in amk. ya. Sen Real Madrid karşısına ENGİN BAYTAR gibi yürümeyi bilmeyen adamı ilk 11'e almışsın ha. Beter olsun. Amatör ligdeki Ceyhan Bld.spor'a giderde onu yönetir inş.

0|0
    0|0
  • şimdi fenerbahçe'ye geçer gs'lılar der"o zaten o...upçocuğuydu!"diye:d..Aynı Emre Belözoğlu'na dedikleri gibi.Ben de futbolla ilgilenmiyorum...rahatım yani:)

0|0
    0|0
  • evet yapılan şey haksızlık ama terime yapılan değil terimin yaptığı

0|0
    0|0
  • daha kötüsünü yapamazlardı hem İmparator'a hemde Galatasarayımıza

0|0
    0|0
  • haksızlık yapıldı ama her haksızlığın sonunda adaletin kılıcı tecellisini gösteriyor...

0|0
    0|0
  • evet o geldi gs 2 kez şampiyon oldu uefa kupasını kazandırdı sen kov

0|0
    0|0
  • fatih terimden buyuk sorunlarımız var herkes takmıs kafayı fatihe fatih gider mehmet gelir ya.off

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılyorum .

0|0
    0|0
  • link :((

0|0
    0|0
  • fatih terim TFF başkanlığına doğru hamle yapıyor.Olmadı nasılsa GS nin kapısı ona sonuna kadar açık.Zeki adam kendini mağdur gösterip ayrıldı klüpten

0|0
    0|0
  • Kimse kendini vazgeçilmez sanmasın. Herkesin alternatifi var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeni teknik direktör başarılı olursa kimse böyle konuşmaz ama :D

0|0
    0|0
  • Doğrudur .

0|0
    0|0
Yükleniyor...