Sultangazi Spor (Bal ligi) da oynayan biri ne kadar kazanır?

Detay

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Detay demişsin başka bişey yok daha ayrıntılı bilgi verir misin? Ne olduğunu anlayalım

0|0
    0|1
    • Sultangazi sporda oynayan bir futbolcunun geliri ne kadar olur?

Bölgesel amatör lig

• 1350 ye felan denk geliyo işte aylık... tabi bunların maç başı primi galibiyet pirimler felanda olur bence aylık 2000 lira felan gelebilir. bu arada sen bunu niye sordun? bir yakının mı oynuyor sultangazide?

• Arkadaşım sormami istedi :)

Erkekler Ne Diyor 11

• 1 miilyar kazanırsa aylık yatsın kalksın şükretsin

0|0
    0|0
  • benden az alıyordur 1000 tl falan tahminimce

0|0
    0|0
  • asgari ücret

0|0
    0|0
  • TFF manajerliğim var. Kardeşim'de futbolcu. Amatör ligde oynayan takımın kalitesine göre değiştir. 400TL alanda var, 5binTL alanda. Sultangazi max. profdan amatöre dönüş yapan ve kariyerli bir isimse 5-6bin verir max. oda. ortalama 1000TL'ye amatör ligde takılır.

0|0
    0|0
    • yanılıyorsun amatörde iyi paralar dönüyor heleki bal liginde sultangazide iyi bir külüp yıllık 30000. garanti alıyordur

• futbolcunun ismini söylermisin.

0|0
    0|0
  • onlar maç kazanırlarsa az bir para alırlar cep harçlığı gibi. maç kaybederlerse para almazlar aylık eline geçecek para 1000 tl yi geçmez belkide bulmaz bile

0|0
    0|0
  • halısahada konuşurlarken duymuştum adamın BAL da oynamışlığı var bir yıllık teklif gelmiş 9000tl ücretle kabul etmemiş bir bildiğim bu var

0|0
    0|0
  • 800 900 lira civarı

0|0
    0|0
  • bizim arkadaşlar 2.amatör ligde oynuyor garipler aç dolanıyor :D

0|0
    0|0
  • yıllık alır adana takımlarından biri bal liginde oynayan 50 milyar net para + prim. hesap et

0|0
    0|0
  • Aylik 4000-5000 falan

0|0
    0|1
    • Basketboldan yola cikarak yazdim, kesin bir bilgim yok.

• Futbol ?

Bölgesel amatör?

• "Basketboldan yola cikarak yazdim, kesin bir bilgim yok. "

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...