Sence beni seviyor mu ve tanışmak için ne yapmalıyım?

lise son sınıfa gidiyorum.okulumuza dönem ortasında çok tatlı bir çocuk geldi.bi gün kantinden kahve almak için sırada beklerken sıramı aldı.ben de sinirlenip benim sıramdı dedim o da yüzüme baktı ve hiçbişey olmamış gibi çayını aldı gitti.sonradan bu çocuk benim dikkatimi çok çekmeye başladı.çok tuhaf biri hiçbirşey umrunda değil gibi sanki. herkesin sırasını alıyor, hocalara kafa tutuyor kısacası kimseyi umursamıyor. ben de onunla aynı sınıfta olan bir arkadaşa onu sordum kim bu nerden gelmiş diye...kız bir anlatmaya başladı ki ağzından sular aka aka :) meğer ne çok hoşlanmış çocuktan! çocuk özel okuldan gelmiş bir yıl sınıfta kalmış ama çok zekiymiş tüm soruları çözebildiği halde sınav kağıdını boş veriyormuş kimseyle konuşmuyormuş soru sorsan bile cevap vermezmiş yaşıtlarımız gibi telefon ve interneti çok kullanmıyormuş babası bir şirkette müdürmüş etilerde oturuyormuş.okula ilk geldiği gün bir kız buna okulu gezdirmeyi teklif etmiş o da gerek var mı diyerek kızı bayaa bir bozmuş falan filan... gitgide ben bu çocuğu tanımadan hoşlanmaya başladım sürekli onu düşünür oldum koridorda neredeyse üstüne üstüne yürüyorum ya çok acınacak durumdayım beni fark etsin diye yapmadığım şey yok.o da salak değil anladı tabi onu beğendiğimi, biliyor yani.bir gün ben yine kantindeydim paramı bozdurmak için gişeye gittim o da yanındakine bende gidiyorum dedi ve peşimden geldi işte bundan dolayı ben de onun beni sevdiğini düşünmeye başladım bir de yüzüme çok kaçamak bakmaya başladı. bir arkadaşım da sana bakarken gülümsedi dedi ama ben görmedim hiç :( bir gün de yine sırada bekliyoruz arkadaşımın sırasını aldı. arkadaşım da çok sinirlendi ve bağırdı ayı mısın falan dedi. ben de orada melek oldum hemen :) arkadaşıma sakin ol ne olucak biraz daha bekleriz bişey olmaz abartma falan dedim arkadaşım da bbağırarak başkası olsa böyle demezsin ama dedi ve o da duydu sonra beni öyle bir süzdü ki elimi kolumu nereye koyacağımı şaşırdım gözlerime baktı eridim resmen . noolur bir söyleyin sizce beni seviyor mu ya da tanışmak için ne yapmalıyım?onu tanımadan mezun olmak istemiyorum sırasını mı alıyım gidip söyliyim mi napiyim ben ? çok da cesaretsiz bir insanım bir fikir verin bana

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ya aynı olay benim başımdan geçti tabi kantinde felan sıralarını almıyordum ama aynı senin gibi birisi bana ilgisini belli etti çıkma teklifi de etti üstüne ancak sevg yeni ayrılmıştım sevgili işleri felan istemiyordum bence fazla kurcalama her gün suratına bakacan sonuçta senden hoşlanıyorsa biraz yüzüne gülümsemen yeterli olacaktır emin ol :) kendimi burada övmüyorum yanlış anlama sakın sadece başımdan geçtiği olayla aynı sana tavsiye vereyim dedim :)

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler :) ama ben buna gerekli ortamı defalarca yarattım gözlerinin içine baktım yavarırcasına , çarptım, arkadaşlarıyla arkadaşlık kurdum sohbet açtım ama yok yok yok olmuyor hiçbişey yapmıyor sadece kaçamak baktı bikaç kez ve bir kere de gülümsemiş ama ben görmedim arkadaşım öyle söyledi sevmiyor mu yani?

• bana göre oluruna bırak öğüt gibi olmasın ama ygs lys felan var son sınıfsın yani eğer onu etkilemek ve dikkat çekmek istiyorsan git ağır çok güzel bir parfüm al genellikle o yürürken yanından felan geç işte yüzde yüz denendi işe yarar ne zaman seni görse o koku gelir aklına biraz da bakımlı ol ondan sonra yine az ilgili davran olacağı varsa olur eğer olmazsa kendini çok beğenmiş ya da henüz herhangi birisine açılmak istemiyordur :)

• haklısın

Erkekler Ne Diyor 6

• gelecekteki bir erkek düşmanının anatomisini okudunuz.

1|0
    0|0
    • yapma yaaaaa :D

• sevgili gizli aşk çevrenden duyduğun gibi değildir filmlerde anlatılanlarlaysa tamamen alakasızdır. birini tanımadan aşık olamazsın seninki sadece ulaşılamaz olanı elde etme çabası. git onunla iletişim kurmayı dene aynı ortamlarda ona soru sor eğer diyalog ilerlerse zaten problem yok ama 5 dakika bile bir konu üzerinde konuşamıyorsanız o halde zaten bu iş olmaz.

• öyle deme ağlarım :(

• Psikolojik sorunu var..Bence bulaşma derim,üzülen sen olursun.

1|0
    0|0
    • bence de sorunları var pek normal değil ama asıl soruya cevap verin

• Bir süre böyle ilgili olmaya devam edin.Eğer karşılık gelmiyor ise ya hoşlantısı yoktur veyahut da psikolojik sorunları vardır.

• teşekkürler :)

• Kör oldum .

2|0
    0|0
  • biraz kızsa yazsaydın bea

olur o yaşlarda biraz sever sonra geçersin

1|0
    0|0
    • ama soruma cevap verin

• sevmiyor sadece piyasa peşinde okadar tecrübeliymiş arkadaş

istersen git konuş %90 kabul eder

• ya bişey peşinde değil kendini onun yerine koy sınıfta kalmışsın ailen seni ceza olarak kolejden alıp dönem ortasında devlet okuluna yazmış kimseyi tanımıyosun tabiki içine kapanır sorunlu bir tip haline gelirsin ve bu çocuk kız peşinde değil çok utangaç biri olduğu her halinden belli

• üzer senı üzer ama sevıyosan bır an once yoksa bu kadar etrafında kız varken gelmez sana kayar elınden

0|0
    0|0
    • peki napiyim ben bir taktik verin ya

• ulaşılmaz oldugu için

• çok tatlı ya öldürüyor beni

• melek olman değil bağırıp çağırman ters yapman gerekiyordu bu çocuğa.. ama tebrik ettim iyi strateji izlemiş yeni geldiği okulda ulaşılamayan insan havası vermiş, bütün kızlarıda eritmiş.. yanına yaklaşırsan o kadar imkansız olmadığını anlarsın..

0|0
    0|0
    • peki seviyor mu ve nasıl tanışırım

• sevip sevmediğini bilemem.. ama ortamına girip onu takmazsan içinden illa ki bir "nasıl ya" der.. dikkatini çekersin öyle.. herkes etrafında pervaneyse bu çocuk kendini takmayan kızın peşinden gider..

• hmm

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrıl gitsin derim.

0|0
    0|0
  • bütün günün kantinde geçiyor galiba :D

1|0
    0|0
    • onu görebilmek için öyle :)

• arkadaşında asılmaya meraklıymış :D cocuk havalı anladığım kadarıyla işin zor

• offff ne talihsizim ya

Yükleniyor...