Mit bu mudur? Bu kadar basit midir?

Arkadaşlar sevgilime yanımda bir telefon geldi ve hattını tekrar çıkarıp takarak konuşma yaptı. Konuşmaların dinlenmesi ihtimaline karşı böyle bir önlem aldığını, mit'te çalışan bir arkadaşının zaman zaman onu bu şekilde arayıp bir paket verdiğini ve söylenen yere o paketi bıraktığını söyledi. Paketin içinde ne olduğunu da bilmiyormuş. Ben işin mitle bir alakası olduğuna inanmadım açıkçası aklıma uyuşturucu tarzı şeyler geldi. Ama sanırım yanımda paniklediği için böyle bir saçmalık uydurdu. Mit bu kadar mı basit? Gizliliği bu şekilde yerlerde sürünüyor olamaz. Ve ne yazık ki, kahretsin ki doğru düşünüyorum değil mi?

Dipnot olarak; sevgilim zamanında mafyayla bağlantılı biriydi.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• adamın karısı bilmez istihbaratcı olduğunu, sevgilin hemen kendini deşifre etmiş. uyuşturucu veya değil, bana sorarsan yol ver ona, sana yalanlarla dolu bir hayattan başka birşey veremez çünkü.

2|1
    0|0
    • "sana yalanlarla dolu bir hayattan başka birşey veremez" bu sözün boğazıma düğümlendi.. Haklısın ne yazık ki.

• dost değiliz belki ama acı söylemek zorundayım. hiç birşey geçen zamanı telafi edemiyor. insan geçmişe dönmek için neler vermez ki!

Erkekler Ne Diyor 15

• bu tiplerden uzak durmak lazım.

1|0
    0|0
  • Eğer bir arkadasinın mit olduğunu biliyorsan emin ol o mit değildir uyuşturucu paketiir bence uzak dur

1|0
    0|0
  • hahaha mite herkesi alıyolar zaten :D

0|0
    0|0
  • çocuk aradan yolunu buluyor işte doğru gelmiş aklına

1|0
    0|0
  • Guzel numara bende denesem mi ki :-)

- sabah pttnin karsisindaki bufe her zaman ki gibi siraladigi gazetelerden sondan ikinci ile en usttekini yer degistirmis uzgunum yol gorundu

-nereye

- gizli gorev acilen gidip gezicileri aktive etmem gerek

-sen mit degilmisin

-biz olaylari cozmek icin once baslatmaliyiz

- vaaavv askim seviselimmi

Boyle mi oluyo :-):-):-)

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisini az izleyin.

0|0
    1|0
  • muhtemelen 5 numaralı g*tünü yiyim operasyonunda karanlık işlerle ilgileniyorum sev beni çılgın serseriyim deli çocuğum yarın öbür gün ver dersem ver para dersem yolla darda olurum önemli adamım ayağına gelmişsin kameraya el salla =)

0|0
    0|0
  • Adı ne belki tanıyorumdur ?

0|0
    0|0
  • Evet mitte halkın arasından tipler de var.

0|0
    0|0
  • bimcell kullanıyomuş ayak üstü yemiş seni ahaahahah

1|0
    1|0
  • sevgilin seni keklemiş başka bir olay var bunu uydurmuş sana. mitte görevli personel aylarca süren soruşturma sonunda göreve başlar. sıradan bir kişi çalışamaz orda böyle bişeyde yapmaz

1|0
    0|0
  • cendere cendere cendere cendere :D

1|0
    1|0
  • Benim dedem taninmis eski kabadayilardan ve ben paket tesliminde legal bir olay gormedim henuz kesinlikle illegaldir

1|0
    0|0
  • Mit hiç bir zaman kendini deşifre etmez zaten mit telefon kullanmaz diye biliyorum dayım eski mit emeklisi isimleri bile farklıdır mit elemanlarının gerçek isimlerini kullanmazalar

1|0
    0|0
    • ben de gizliliğin bu kadar önem teşkil ettiği bişey söz konusuyken nasıl ordaki arkadaşı kalkıp da böyle bir görev verebilir ki güvenip. Mümkünatı olamaz diye düşünüyorum. İlk seferde inanmamıştım ama görmek istememiştim. Sanırım uyuşturucu satıyor ve o gün telefon yanımda gelince panikleyip saçmaladı. Allah kahretsin ki böyle birine aşığım. Vazgeçicem başka yolu yok.

• Mecbur vazgeç

• Evet, saçmalamış. Koşarak uzaklaşmalısın ondan.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mit değilde o herif uyuşturucu paketimi taşıo mite b..ok atmış senide saf yerine koymuş

1|0
    0|0
    • maalesef ben de öyle düşünüyorum..

• mitin paketle falan ne işi olur ya.saçmalamış.bence senın tahmın ettıgın gıbı bısey.bence budurumuda çaktırma ona.ve başka bı bahane bulup ondan ayrıl.sende sakata gelme bak.oyle bıseyde sende sevgılısısın dıye çekerler karakola

1|0
    0|0
Yükleniyor...