Kollarim neden şişmiyor yanlış birseyler mii ...

Kollarim neden şişmiyor yanlış birseyler mi yapıyorum acaba benm programim şöyle 1 gün göğüs. Ön kol. Arka kol. Ve omuz. 2 gün tekrar ön ve arka kol. Kanat ve sırt calisiyorum .. bunlari 3×25 30 olarak yapiyorum ve kol haric diger kaslarm gelisiyor ve creatinede aliyorum yapilanmak icin sizce arka ve on kolu 1 gnde calistirdigimdan olabilirmi bu ve tekrar sayilarimlada alaksi varmidir ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• 1- Kasların Görünecek Kadar Hacimli (Büyük) Olmaları

2- Kasların Üstünün Yağ İle Kaplı Olmaması

Yani kasları şekillendirmek için yapılması gereken şey, birçok ‘kendini eğitmen zannedenin’ dediği gibi ‘Az Kilo Çok Tekrar’ çalışmak değildir. Yapılması gereken; dönem çalışması ile bir süre kasları büyütmek ve sonrasında yağ yakımı (definisyon) dönemine girmektir.Sadece ve sadece yağ yakmayı amaçlayan kilolu birine oranla biraz daha yüksek protein alımı yerinde olacaktır. Beslenmenin vücut tipi ve günlük hayata uygun belirlenmesi gerekmektedir.Definisyon döneminde özellikle düşük ağırlıklarla çalışmak bir hatadır. Beslenmenizdeki değişim doğrultusunda kuvvetiniz ve dolayısı ile kaldırdığınız ağırlıklar biraz düşecektir. Ancak yine, mevcut şartlar içinde el verdiğince yüksek ağırlık kullanılmalıdır. Fazla ağırlık kaldırmak amaçlı hareketler bozulmamalı ve özellikle izole egzersizlerde cheating (hareketi kolaylaştıran eklem hareketleri) kullanılmamalıdır.Bunlar bazı dikkat edip sonuca ulaşmanı sağlayacak unsurlar daha fazlasını arastırarak bilgi edinebilirsin.Tam motivasyon unutma ;)

0|1
    0|0
    • link ben agir girerim vucudum hacimli parcali benm tek sorum kollar ile alakliydida smdi sen yag felan dedin bende videomu sana link ataym dedm :)

• Ben bcaa var ama ikisini bir aliyordum bıraktm sadece creatine aldm ve ben arastrdm 75 kilonun haftalik alması gerekn creatine 25.9 cikti spor sonrasi 4tane aldıgımı varsayarak hesapladım 1 haftada 17.500 tutuyor ozaman bana creatine yetmez kutu kutu almam lazm bu arada protein alacam sadece dogal olarak geliştirip biraz üstüne proteini aldıgım anda tutamıyacak kimse bni zaten benim protein aldıgım halim ilk basımda şapkalı olan resmimdi fark etmissindir neyse neyse +1 vereceğim :)

• Proteine kas kaybına başlamadan tekrar başla ve creatine o kadar yuklenme o soz konusu dahı olamaz oyle bır tuketım karacığer için ıyı sonuclar dogurmaz arastırmanı onerırım.Yanı burda spor bilgilerimi yaktım yıktım vere vere +1 verdın gunun en ıyı cevabı yapaydın iyiydi :)

Kızlar Ne Diyor 2

• 2.gün tekrar ön kol arka kol çalışmayacaksın işte

İlk gün çalıştın diyelim sonra 3.gün çalışacaksın kolu

0|0
    0|0
  • Vucudunda yag orani fazladir belkide programina gunde en az 40 dakika cardio ekleyebilirsin

0|0
    0|0
    • Vucudumda yag yok vucut yapim ileri kademede gelismis durumda ve turkiye vucut gelistirmeye katilmayo planlı yorm ama kol bilmiyorm niye byle bna tekrarlar fazla diye geliyor

Erkekler Ne Diyor 2

• programın programla alakasi yok . bütün kasları 2 güne bölmüşsun

bırak gelişim olmayı daha çok çökersin

1 .gün gogus ön kol

2.gün omuz bacak

3.gün kanat arka kol .

0|0
    0|0
    • Ben yeni baslayan birisi degilim bu spora amatorde sayilmam ve saydigin program benim vucuduma yetersiz gelir 1gun gogus kol bir kere yetmez bna gizlide oldugumdan bilmiyorsun youtubeye arattir Mertcan Akbıyık diye bni bulursun orada 2 tane videom var altli ustu olarak bak bakalm kardesm senn saydigin program yetermiyms bna ;)

• 3X25 e ne gerek varki.Sen şuana kadar sakatlanmadığına şükret.3 set yap.12,10,8 tekrar git.Her sette ağırlığını artırark git.Bir bölgeyi haftada bir kere çalış.Çok fazla çalışmak kası geliştirmez.Bunu unutma

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bu arada ben toz alıyordum ara verdim 3 aydır doğal aolarak almaya çalısıyorum ve creatine aliyorum ben gnc creatine 189. tablet olarak aliyorm bir porsiyon için 2tablet diyor =1250mg yaziyor ve boy benim 1.81 kilom 75 ben 2tablet aliyordum spor sonrasi benim kiloma göre kac tablet almam lazm bunu çünki daha once kullanmadıgım için bunu bilmiyorum buda benm videom buna bakarak fikir edinip cevaplayaiblirsinz link teşekkür edeirm şimdiden..

• Amacım iri olmak istiyorum yapılanmak istiyorum iyice ama yüklme yapsam 4tablet alsam her spor sonu günde 2 3 lt su tüketsem yetermi bna ?

Yükleniyor...