6-7 ay spor yaptım ama karın kası net olarak gözükmüyor neden?

6-7 ay spor yaptım ama karın kası net olarak gözükmüyor neden?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Halk arasındaki söylemiyle ‘Baklavaları Çıkarmak İçin’ karın kası geliştirme hareketlerinin düzenli biçimde uygulanması, karın antrenmanı yapılması gerektiği bir gerçektir. Ancak karın kaslarının define hale gelmesi (görünür olması) için çok titiz bir diyet doğrultusunda beslenilmeli ve cardio egzersizleri kassal egzersizler ile beraber uygulanmalıdır.Elbette şunuda vurgulamak gerek boyun 1.68 kılon 110 olarak spora basladıgını sayalım karın kaslarının 6-7 ayda gozukmesı ıcın hergun 2.5 saat spor yapman ve bunu hit cardio olarak yapman gerekmektedir.Ama işin özeti

Ağır Yük + Büyük Kas Gruplarını Çalıştıran Egzersiz = Hızlı Metabolizma = Daha Çok Yağ Yakımı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Karnın için özel uygulanan programları denedin mi yoksa bütün vücudun için mi spor yaptın?

0|0
    0|0
  • Dengeli beslen

0|0
    0|0
  • Cardio şart..bunun dışında beslenme de çok önemli her gün de karın egzersizleri yapmalısın..

Spor salonunda crunch dersleri olabiliyor,onlara da katılabilirsin..

0|0
    0|0
  • yaglari eritmen lazim yediklerine dikkat et cardio yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• vucut yağ oranın % 12 lere düşmedikce göremezsin. yani diyetine dikkat etmen gerek. ve biraz daha calıs.

0|0
    0|0
  • Karsın kası %30 egzersiz %70 beslenme ile yapılır.

Şeker, hamur ve yağlı besinleri 1,2 ay kullanmadan beslenme sağlar ve düzenli egzersizinizi yaparsanız karın kaslarınız yağ oranınız azaldıkça belli olmaya başlayacaktır.

Saygılar.

0|0
    0|0
  • Demek ki yanlış yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • Karın kası,baklavalar en zor çıkan kaslardan,o bölgeye biraz daha fazla eğilmen,kilo aldıracak yağdan ve aşırı k.hidratdan uzak durman gerek,kardio yu da ihmal etme

0|0
    0|0
  • spor yaptım derken karın bölgesine ağılık vererek mi yaptın birde yağlar çok varsa onların kasa dönüşmesi biraz daha zor

0|0
    0|0
  • Göbeğinde yag varsa bşey farkedemezsin yağları eritmen lazım

0|0
    0|0
  • 6-7 ay yetersiz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • karın kası biraz sıkıntılı bir iş yoğun kardiyo yapıp rejime girmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...