Arkadaşlar bana yardımcı olacağınızı düşünüyorum .

arkadaşlar bir ilişkim vardı. kendimize söz verdik bitmeyecek die vs ilerdeki çocuğumza bile isim koyduk yani o derece. gün geldi şehirden ayrılmak zorunda kaldım. 40 gün boyunca başka bir yere gittim. tel vs yok onunda yok . (tel var ama kullanamyz ) ani bir şekilde oldu. faceden mesj attım 40 gün yokum die. facemde yok (başka faceden yolldum mesaj) öyle böyle 40 gün geçdi . Şu an ne yapmalıyım. ama bu ilişki 40 gün sonunda çok saçma gelmeyee başlaıd bana . 40 gndr birbirmizden habersisiz. . beni görür die dışarı çıkamıorum karşılasırsak ne dicem bilmmyrm. yarın tekrar gitcem . ve bu hep böle gitcek. birbirimzden haersiz. o yuzden ben artık görümşmemeye karar verdm. birbirimizi görmeden ne kadar devam edebiliriz. ki :?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kaçmakla olcak bişey değil sen hatalısın yanına gidip konuşcan olmadı biter kaçtıkca daha kötüye sarar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kusura bakmada olayınız çok saçma geldi.. nresi saçma diyeceksn şurası saçma.. herşeyi konuşmuşun etmişin hayaller sozöer vs.. işin nedir bilmiorum ama gerçekten seven adam bunu düşünmez.. bırakan karşı taraf olsa ozaman eminim ki kızardın vay bekleyemioda işime saygı duymuyoda falan filan die..

0|0
    0|0
    • haklısın ama 40 gün sonunda ilişkinin saçma oldugu kanaatine vardım. artık istemiyorum açıkcası.

• haa iste bak istemiyorumu dersen ozaman işin yönü değişir babacan..

ama bence iyi düşün derim.

Yükleniyor...