Bu durumda siz nasıl davranırdınız ayıkla pirincın tasını :)

sorum şöyle arkadaşlar; bir kişiyi çok seviyorsunuz artık bazı şeyleri aşmıssınız evlenıceksınız sıra aıle ile tanıstırmaya geliyor eve geliryorsunuz tabi herkes mutlu aile ile selamlasılıo merhaba kızm ya da oglum ısmın nedir diolar ailenız ve kız ya da erkek sevgili ... diyor isime gerek yok... nese kızın ya da erkekgın ısmı aılesının nefret ettikleri bir tanıdıklarının ısmı ve ogullarına ya da kızlarına böle isimli birisiyle sakın evlenme biz kabul etmeyız diyorlar... çok zor durumdasınız çok seviyorsunuz biribrinizi ya da aıleyı karsınıza alıp istemeselerde evlenıceksınız ya da sevgilinize ısmını degiştirmeyi sölicektınız hangısını yapardınız erkekler sevdginiz ugruna aılenıze karsı gelip evlenırmıydınız kızlar askkınız ıcın ısmınızı degiştirmeyi kabul edermiydiniz?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• amma saçmalamışsın be dostum. soruyu bağdattan getirmeye ne gerek var. kıssadan sorsana bide karışık yazmışın. Evet karşıma alırdım ama buna gerek kalmaz. Çünki adam olan ( ki adamlık burada kişilik kültür gibi kavramlarla betimlenir.) işin olurunu bulur. Aileleride ikna eder. Evlilik kolay iş değil yapıcı ve toplayıcı olmayı beceremiyorsan zaten aile kurmayada hazır değilsindir .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok saçma öyle bişey olmaz

0|0
    0|0
  • ne alaka ya ısmı aynı dıye bence yanlış dusunuyolar. ben sahsen degıstırmezdım. bu yüzden benı almycaksa sevgılım ne ısım olur onunla

0|0
    0|0
    • bu soru hayal urunu sadece sordum olamazmı böle kişiler belki vardır :)

• bende ciddi sandım :)) bılmem vardır hatta belkı daha beterlerı bıle olabılır :)

• sorun isimler mi. ne tuhaf şeyler. böyle şeyler de var demek ki dünyada. öyle bir şey olsa bile o nefret edilen kişi farklı o kız farklı ya da erkek farklı. böyle şeyler sorun olmamalı. ben olsam değiştirmezdim ismimi çok saçma...

0|0
    0|0
  • dırekt aıleyı degıstır derım detyalarda kaybolmus onlar ole sacma sey mı olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hiç olmadı koluma takar çeker giderdim. sevdiğim kız benim sevgimi haketmişse gücüm varsa onun için herşeyi yapmaya herşeyi yaparım onun için gücüm olmasa bile elimden geldiği kadar yaparım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...