Abimin bu planı nasıl sizce ? fikirlerinizi bekliyorum büyük sevap işlemiş olursunuz :))

abimin kız arkadaşıyla 4 yıllık bir ilişkisi var abim yengeme evlenme teklifi etmeyi düşünüyor kafasında bir plan yapmış bana sordu bende size danışayım dedim.yengem ve abimin ortak arkadaşı var bu hafta sonu düğün var çift olarak abim ve yengem birlikte gidecekler abim gelin ve damadın ilk dans müziğinden sonra herkesin içinde evlenme teklifi etmeyi düşünüyormuş ilk etapta fikir çok hoş evet ama ne bileyim o düğünün yıldızları gelin ve damat ikinci bir olay pek hoş olmaz gibi geldi sizce ne yapsın sonuçta bu özel bir an başkasının organizasyonunda evlenme teklifi etmek bedavacılık gibi geldi :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• evinin kapısını açarsın dışarı çıkmak için. bir zarf vardır kapının ağzında, alır açarsın. içinde; "aşağıda bir araba bekliyor" yazar. aşağıya iner bakarsın. şoför elinize bir zarf daha verir, içinde; "arabaya bin" yazar. binersin.

lüx bir restaurantın önünde inersin. yerlere kırmızı gül yaprakları serpilmiştir. tam restaurantın girişinde bir zarf daha verir garson sana, içinde; "seni seviyorum" yazar. bir merakla içeriye girersin. garsonun gösterdiği masaya oturursun. şaşkınsındır. beklersin. garson vallot kırmızı şarap getirir. hala şaşkınsındır, çünkü garsonun sizin en sevdiğiniz marka şarabı bilmesine imkan yoktur.

sonra garson bir zarf daha getirir ve içinde; "bu güller sana" yazar. etrafta gül falan yoktur. bakınırsın öyle alık alık. sonra birden "when you say nothing at all" çalar. bu bizim şarkımızdır. onun eşliğinde başınızdan gül yaprakları dökülür. ona tek söylemek istediğin "seni çok seviyorum"dur. arkamdan bir el gözlerini kapatır ve bir öpücük kondurur yanağına sonra yavaşça açar gözlerini pırlantayı uzatır, ve o malum kelimeyi kullanır. "karım olur musun?" "evet" diye çığlık atmak geçer içinden, ama sadece kuru bir "evet" dersin. sonra gözyaşın akar, o gelir elleriyle gözyaşını siler. sonra dans edersiniz. ellerini sımsıkı tutar, birdaha hiç bırakmamak üzere...

Nasılım romantiğim ama demi :)

0|0
    0|0
    • ya evin kapısını kızın babası açarsa :D

• :D o zaman işi garantiye alıp bir çocukla kıza bırakmalı mektubu kapının önüne değil :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence çok güzel bir fikir. Kız kabul etmezse hemen düğündeki diğer kızlardan birine eder teklifi, o da kabul etmezse hemen bir diğeri. Birinden biri mutlaka kabul eder, abin de evlenir. Kabul edin çok güzel bir fikir, şuan gurur duyuyorum kendimle.

0|0
    0|0
  • Bencede bedavacılık derler :D :D

0|0
    0|0
  • Çok klasik açkcası yaratıcı evlenme teklifi için youtbe de bir sürü ilginç videolar va bir bakın derim

0|0
    0|0
  • Ben böyle birşeyi yapacak olsam hiç düşünmez başka fikirler aramaya başlardım :)

cut.

0|0
    0|0
  • neden olmasın romantik geldi bana bence güzel olur

0|0
    0|0
  • sakın yapmasın öyle bişey :D

0|0
    0|0
  • teke tek yapsın

önemli bir durum bu

herkezin ortasında yapmak çok riskli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başkasına ait bir gece dikkatleri o kadar çekmek hoş olmaz bence.

0|0
    0|0
  • gecenin sonunda yaparsa olur. ama gelinle damadın önüne geçercesine ilk anlarda olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...