Bu söze katılıyor musunuz?

"Her 'başarılı' erkeğin arkasında bir kadın,

Her 'baş ağrılı' kadının arkasında kesinlikle bir erkek vardır."

Bu söz Can Dündar'a ait. Peki siz bu söze katılıyor musunuz? Sizce de böyle midir? Böyle değilse nasıldır?

Teşekkürler.

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Evet Anneler basarinin sirri,basi onlar kadar agriyan kadin da yoktur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kadın olmasa başarıya teşvik olmazdı

Sırf üniversiteyi " lise mezunu erkeğe kızımı vermem " anlayışı yüzünden okuyan var yahu :))

Bu ayrı ironi tabisi

Kadın teşvik eder, rekabeti arttırır, kendi çalıştıkça erkeğide hırslandırır çalışma konusunda, ilgilenir besler yontar eğitir Öğretir yardım eder destek olur... Erkeğin yükünü taşır..

Baş ağrısı ise tipik bir durumdur zaten.. GEnelde kadınlar zaten en çok erkeklerden yana başını ağrıtır... Bizim grup sonuçta kadın milletinin çevresinde :)

cut.

1|0
    0|0
  • ilk cümle dogrudur. ama ikincisine katılmıyorum

1|0
    0|0
  • Her başarılı erkek olayını bilmem, bizim aşirette herkes ben gibi başarısız tiplerdir..

Ama "baş ağrılı kadın" olayında tek suç erkeklerin değil.. Kadın metabolizmasının programlanmasından kaynaklı dönemsel baş ağrıları olduğunu biliyorum.. (Bakınız: Cem Yılmaz ve TV başında iki seksen yatan hatun durumu :))

1|0
    0|0
  • Alakası yok. Yalnız yaşayıp başarılı olan kadın ya da erkeğin başarılı olması ne oluyor peki?

1|0
    0|0
  • katılmıyorum

şöyle olmalıydı

başarı ve başarısızlıklarını kendin dışında sebeplere bağlıyorsan, ne başarı senin başarındır, ne de başarısızlık başkalarının sebebiyetiyle gelmiştir. her şey sende başlar sende biter.

can dündar kadınlara yalakalık yapmış. ben gerçekçi konuşuyorum diye hak vermeyecekseniz, bizim memlekette alışkın olduğumuz bir durumdur sıkıntı yapmam.

yalakalar sevilir, sayılır. gerçekçiler görmezden gelinir ...

1|0
    0|0
    • Çok açıklayıcı ve güzel bir cevap, bir o kadar da doğru. Teşekkürler.

• ben teşekkür ederim :)

hayatta hiç bir şeyi başaramamış birisi olarak farkına varmak hiç zor olmadı

• bunlar boş laflar. sadece kadını etkilemek için... ben başarıya endeksli bir kadını değil. başarısızlığıma da tahammül edecek olanı yüceltirim...

1|0
    0|0
  • tamamen yalan =) diyorum kadınlara şirin görünmek için uydurulmuş bir söz...

1|0
    0|0
  • onu bunu bilemmde bu soze yakın bır sozu sokrates yuzyıllar once soylmemıs..

biliyorsunz ama tekrarlayayım kesinlkle evlen karın iyiyse mutlu değilse filozof olursn.

1|0
    0|0
  • Niye hemen erkekleri gömüyorsunuz len :D

1|0
    0|0
  • Bence Zaten başarılı erkeğin arkasında bir kadın olduğu için,baş ağrılı kadının ise imreni vardır suçu erkeğe atılamaz.

1|0
    0|0
  • her bogaz agrisinin arkasindada bir soguk su her psikolojisi bozuk erkegin arkasinda ise sinir bozucu bir test vardir hanfendi :)

1|0
    0|1
    • ehhe :) Çok masumca bir testti bence :))

• aman aman yargilama hem bekar adamim ben sex bagimliligida neymis :) en fazla net bagimliligim var goruyrsun :)

• Görüyorum, kesinlikle :))

• Bence erkeği ADAM eden de MADAM eden de bir kadndır :D

1|0
    0|0
  • katılmıyorum. bu söz senin feminist kafa yapısına sahip kadınların ve can dündar gibi efemine düşünen zihniyetlerin söylediği sözdür. bence sen en kısa sürede bir doktora git, tedavi ve terapiye ihtiyacın var..

0|0
    2|1
    • Ben böyle düşündüğümü söylemedim ki! Soruyu anlayıp o şekilde yorum yaparsanız sevinirim. Sözü söyleyen de ben değilim, belirttiğim gibi Can Dündar, yani hemcinsiniz söylemiş.

• bir kadın bir erkeği vezir de yapar, rezil de yapar. sanırım sen ikinci kısımdaki kadınlardansın..

• Bu söylediklerinin sebebini biliyorum, o yüzden umursamıyorum. Arkadaşlık teklifiniz kabul edilmeyince bu kadar çirkinleşmeseniz olmaz mı? İnsan olamıyorsanız, adam gibi davranamıyorsanız da bari sanalda rol yapın, gerçek kişiliğiniz umrumda değil. Olmayan bir şeyi umursayamam zaten.

• biraz tersi olabilir =)

1|0
    0|0
  • katılmam, benim arkamda bişe yok

1|0
    0|0
  • Kılıbık.

1|0
    0|1
  • Can Dündar bu sözle ne kız kaldırmıştır ha

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kesinlikle yanlış bir söz. Erkek arkadaşımın uzun süre maddi manevi sorunları oldu ben hep yanındaydım ailesinden daha fazla hemde. Şu an herşey yolunda hayatında. Benim psikolojık sorunlarım var bzen herşeyi unuttuğum anlar oluyor tamamen format atılmış bir beynım oluyor ve çevremdeki herkesten daha fazla yanımda. Sevgiyle aşılmayacak hiçbir durum yoktur bence yeterki doğru insan olsun.

1|0
    0|0
  • kesinlikle doğru

1|0
    0|0
  • link buna katılıyorum

1|0
    0|0
    • Kadın, erkeğinin yansımasıdır. Çok doğru.

• katılıyorum güzel sözz :) bence öylede

1|0
    0|0
  • evet, tartisma cikarmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • yalnız ve başarılı da çok adam var.arkalarında da muhtemel bir değil çok kadın var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...