Arkadaşlar aşırı önemli bir konu.. Uzun olduguna bakmayın lütfen yardım edin .. Saolun sımdıden

Arkadaşlar sevdiğim kadını etkilemek için defter yazıyorum.. Şu an sevgili değiliz.. Deftere romantık sözler yazdım öncelerı ama bır kadını bayar dıye duşundum sımdı daha ciddi yazıyorum.. Sizce bu yazdığım yazı nasıl, bir kadın olarak objektıf olun okuduğunuzda ne dusunursunuz ? (Karakter olarak mutlu edeceğime inanıyorum, ama tip olarak normal bir erkeğim bu yüzden tipime çok güvenmiyorum..

(Objektif olun lütfen arkadaşlar, beni gaza getirmek için yazmayın..)

-----------------------------------------------------------------------------------------

Hayattan birçok şey isteriz. iyi bir iş,iyi bir eş veya çok para, sağlık vs. Tüm bunları elde etmek için hayata ödememiz

gereken bir miktar borç veya bedel vardır. Ne dersen de buna .. Ama işin tuhafı bazı istediklerimiz için fazlasıyla bedel

ödersin. Ama bu bedelin sonucunun ne oldugunu bilemezsin. Belki çok değmeyecek bir şey için bedel ödersin, Belki de çok

istediğin birşey için ödersin veya sadece hırsların ve arzuların için bedel ödersin. Bu bedelin değip degmeyecegını

bılmessın.İçinde saklarsın, istediğin şey için yaptıklarını veya olmasını isterdiklerini.. Etraftaki

en yakınındaki adam bile ne için uğraştıgını bilmez..

Ben ne için mi bedel ödüyorum.. Tam tamına 4 aydır -ya da daha önceden belki- tam da aradığım kadını elde edebilmek

için bedel ödüyorum, ödemeye de devam ediyorum.. Bu bedelin değip değmeyeceğini mi kim belirleyecek? Bunu okuyan..

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• olmamış neden anlatım bozuklugu çok burda ve bedel sözcugunu çok kullanmıssın kısa öz ve net ne istedigini belirtmen daha iyi olur çok uzatmıssın

0|0
    0|0
    • diyorsun, ne gibi mesela örnek ver

• bari en iyi cevap sec o kadar verdim benden baska yazan bile yok :D

• damak almayı düşünüyordum ama

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...