Gözümün önünde kırıştırıyorlar

3 yıl önce ikinci evlilğimi yaptım kendimden 22 yaş büyük bir erkekle .. resmi nakah yapacağım diye beni kandırdı .. inandım sevdim .. kimseden görmemiştim böyle sevgi ... çok istediği için bir de çocuk doğurdum ... 1 yaşında kızım ...

yayla ya yeni evyaptı .. bizi götürmek istemiyor ... meğerse anladım ki komşumuzla ilişkileri var yanlız yaşayan bir kadınla...

gözümün önünde kırıştırıyorlar

anlamamazlıktan geliyorum .. belli etmemeye çalışıyorlar...

böyle bişey olursa kurşunlarım demiştim ...

bu yüzden anlamamazlıktan geliyorum

bahanelerle kavga çıkarıyor .. eskiden yüz lira veriyorsa şimdi 10 lira veriyor... ilişkisi olduğu bukadın yakın komşumuz bebeğimizin olduğunu biliyor... ihanet edeni kurşulamalı diye de yanında konuşuyorum kocamı seviyorum da demiştim hala daha ayartıyor bu tip kadınlara ne denir niçin böyle davranıyor olabilir acaba

ne yapmalı

bu kadını bu adamı

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Akrabaların yok mu? Hiç mi tanıdığın yok? Ailenin yanına dön. Tabi çocuğunu da al bu arada eğer aldatıldığını kanıtlayıp mahkemeye verebilirsin nafakaya bağlanmışta olursun gerçi sen resmi bir şekilde evlenmemiştin galiba. Kızlar kötü erkekleri sever iyilerle arkadaş olur ne mikik bir dünya...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kurşunlamayı bırak sen hapise , o mezara çocuk ne olacak?

Bence ayrılmanın ve kendi hayatını kurmanın yollarını ara

yada çek karşına konuş terk edebileceğini falan söyle...

SEviyorsa kendine çeki düzen verir sevmiyorsa zaten bence senin kendi yoluna bakman lazim ama senin için en iyi olacak şekilde bakman lazim. Çocuğunu unutma asla

0|0
    0|0
  • o kadına ve o adama hiçbirşey yapma.. çocuğunu düşün zaten olan olmuş.. siz kadınlar ne diye bu hataları yaparsınız bilmem.. her seviyorum diyenin evlenicem diyenin peşinden gidiyorsunuz.. bugün sana bunu yapmış yarın onada yapacak sonrada başkasına.. bence sessizce bırak git.

0|0
    0|0
  • Sakın kötü bir şey yapma,çocuğun var.Kendin ayakda durabiliyorsan ayrıl kendi başına bırak onu,eğer gerçekden seviyorsa döner,ama süründür.

0|0
    0|0
  • bu kadın komsun öncellıkle yoldan cıkmış kocasızlık başına vurmuş bunun

herkezin için de rezil et sen ne utanmaz arlanmaz kadınsın de evlıyım kocamı nıye

ayartmayı çalışıyon uzak dur benden ve kocamdan de hala anlamazsageregını ben olsam yatardım

0|0
    0|0
  • ne diyeceğimi bilemedim. : /

0|0
    0|0
  • değerli olmadıgın hıcbır ınsanı yanında degerlı tutma..kursun falan dıyerek sacmalamada..kızını al ve ayrıl..calıs ve dıledıgın gıbı buyut cocugunu..gidişinle zaten vermen gereken tum cevapları vermıs olursun..

0|0
    0|0
  • boyu posu devrilsin ! erkek milleti değil mi

0|0
    0|0
  • zor durum Allah sabır versin dava falan açsan çocuğun var nafaka falan alamazmısın onu da terkedersin

0|0
    0|0
  • ALLAH yardım etsin kardeş.Ailen falan yok mu ?

0|0
    0|0
  • boşver canım ayrıl sen

0|0
    0|0
    • Boş konuşmayalım lütfen, ekonomik olarak erkeğin eline bakan bir kadın ufacık bebeğiyle nasıl ayakta kalabilir sence?

• tek seçenek söyüşlemeye çalış beş parasız kalınca beş para etmez sana kalır.

0|0
    0|0
  • sende kendi keyfine baksana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boşan gitsin mahkemede bir sürü bişe iste hakkın var biliyosun aldattığına dair bir kanıt bul onuda mahkemede kullan.Bunun sana faydası olur.Sende 22 yaş büyükse dededir o napcaksın öyle adamı başka birini bulursun ya da bulmazsın çocuğun var yaşa işte mutlu mesut

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın bence

0|0
    0|0
  • cok uzuldum durumuna ya ne kadar ahlaksız ınsanlar var cevremızde heralde bende senın gıbı derdımama yapamazdım cunku kızın var ortada bence sus ve allaha dua et namaz kıl allaha yalvar kocam bana gerı donsun dıdye

0|1
    0|0
Yükleniyor...