İnikamcı mısınız? İntikam alır mısınız?

"Hepinize iyi niyetle gülümsüyorum. Zirâ intikâm alanların en hayırlısı Allah'tır."

Kimi intikam almadan duramaz, kimi ise Allah'a havale eder. 'Yarına bırakırım, ama yanına bırakmam!' diyenlerden misiniz, yoksa 'Allah bildiği gibi yapsın!' diyenlerden mi?

Teşekkürler.

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• İntikam hissi ile kendime eziyet etmeyecek kadar çok seviyorum kendimi :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Allah ban o duyguyu hiç vermemiş lutufmudur cezamı henüz anlayamadım

1|0
    0|0
  • İntikam alıp o kişinin durumuna düşmekten itina ederim.Herşeyi bilen ve hesabını soracak olana devrederim.

Hâk kuldan intikam kul ile alır. Dini irfan bilmeyen bunu kul etti sanır!(Mevlana)

1|0
    0|0
  • herkes yaşattığını yaşamalıdır.bu yüzden intikam almayı da severim.ama bazen gerek bile görmüyorum.

1|0
    0|0
  • ben almam bırakırım kendi haline..

1|0
    0|0
  • çevremde sürekli yalanlar üzerine kurulu entrikalar dönüyor. hangi birinden intikam alayım? ama zarar gören onlar oluyor her zaman. o yüzden pek gerek yok intikam almaya

1|0
    0|0
  • Ben bu dünya da intikam alsam ne yazar belki de haksız yere almış olacağım. En iyisi gökleri ve yeri kainatı yaratana bırakmak o daha iyisii bilr.

1|0
    0|0
  • Kavgada bağırırım, sen bittin intikam alacam diye fakat sonra sakinleşince unutur giderim. safım galiba

1|0
    0|0
  • eger bilerek yapılmış kasıtlı bir olay varsa hırsımı almadan rahat etmem bu işin sonunda kan dökmek olsa dahi . ama kimisini de*et gitsin der geçerim :))

0|0
    1|0
  • hemde acayip alırım ne olduğunu nereden geldiğini bile anlayamaz demek isterdim ama yok malasef hemen unuturum

1|0
    0|0
  • olayın sıcaklığıyla kızsam da intikam da düşünsem de neden bilmiyorum biraz zaman geçince ne hali varsa görsün moduna giriyorum

1|0
    0|0
  • İntikam almam ama misilleme yapilmayi hak edecek bir davraniş sergilendiyse bana karşı o zaman karşılıgıni alir.

1|0
    0|0
  • intikam alırım :)

0|0
    1|0
  • bak soyle anlatayım araplarda bir söz var 40 sene sonra intikam aldığı için acele ettin demişler ...

1|0
    0|0
  • Kolay kolay kimse beni kızdıramaz,ama bende damar olayı var. Basarsan,ayağını kırarım.Bugün yarın ertsi gün mutlaka yakarım canını. Allaha havale etmeyi unutalı çoook oldu

0|0
    1|0
  • Bazıları çok zorluyor. İlk üç gün birşey yapmazsan artık yapmam. Tersim pistir!

0|0
    1|0
  • İşin bana göre ciddiyetine göre değişir.

1|0
    0|0
  • Kendimizce yapıyoz bişeyler :))

1|0
    0|0
  • Hayat bunlara takılamamamı gerektırecek kadar kısa..

1|0
    0|0
  • süründürürüm... intikam alırım ! Affetmem...

0|0
    1|0
  • intikamci degilim ama firsat elime gecerse kullanirim

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yanlis yapani hayatimdan siler ve Allaha havale ederim

1|0
    0|0
  • Ben intikam almam,Allah'tan bulur belasını...

İntikam almaya çalışırsam onu önemsediğimi göstermiş olurum ki onun g.tünü kaldırmak istemem.

1|0
    0|0
  • Intikam almam, herkez ettigini bulur diye dusunur Allah büyuk, Allah bildigi gibi yapsin derim.

2|0
    0|0
  • allaha havale ederim çünkü yaptıgı şeyin karşılıgını en iyi allah bilir ve kimsenin hakkı kimsede kalmaz :)

1|0
    0|0
  • Allahından bulsun

1|0
    0|0
  • İntikam almam... Alsam peee :D

1|0
    0|0
  • öyle küçük şeylerle uğraşmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • ay çok fena intikam alırım.

0|0
    1|0
Yükleniyor...