Hoşlandığınız veya tanışmak istediğiniz biriyle tesadüfen tanışsanız ilk ne hissederdiniz gününüz nasıl geçerd

Birinden hoşlandınız ve ya sadece arkadaş olmak istiyorsunuz ve bu kişiyle sadece tesadüfen gördüğünüzde merhaba diyebildiğiniz kadar samimiyetiniz var ve ismini bilmiyor ve resmen tanışmadınız. Bir kaç ay sonra tesadüfen bir fırsat doğdu ve bu kişiyle resmen tanışmış oldunuz ama aksilik ne telefonunu alabildiniz nede tekrar karşılaşabileceğinizi bilmiyorsunuz ilk tanışmanın heycanı ile ne düşünürdünüz bulunduğunuz durum size ne düşündürürdü ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben işle ilgili tanışabileceğimi hiç tahmin etmediğim biriyle tanışmıştım, heyecandan ne yapacağımı şaşırdım, "kusura bakmayın hiç beklemiyordum, ne diyeceğimi hiç bilemiyorum" falan dedim :) sonra bana yardımcı olması için birinin adını vermişti, sadece isim olunca tel rica ettim verdi, meğer kendi numarasıymış, aradım o çıktı sesini tanıyıp heyecandan kapattım, ama numaramı kayıt etmiş :) rezillik diz boyu yani , artık telefonda daha rahat konuşsamda yine de hala konuşurken heyecanlanıyorum :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek doğsaydım daha mı şanslı olurdum diye düşünürdüm...

0|0
    0|0
  • çaresizlik başka ne denir ki bu durum için .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başıma geldi aslında böyle bir şey halamın ısrarıyla kız görmeye giderken farkında olmadan görmeye gittiğim kızla yanyana oturmuşum metroda hiç konuşmadık ama bilsem orda bağlardım sonuç hüsran:DD

0|0
    0|0
    • sonuçta aynı kızla buluşmaya gidiyorsun ama güzel tesadüf yan yana gitmişsin sonu neden hüsran oldu

• beğenmedi beni:P

• şanssızlık deneblir ancak

0|0
    0|0
Yükleniyor...