Hisleriniz kuvvetlimidir buyrun ifinimm

Hisleriniz kuvvetlimidir ? Ben hislerimin kuvvetli olduğuna inanıyorum ama bu durumdan şikayetçiyim mesela bir olay olmadan önce eğer kötü bir olaysa içime bir sıkıntı doğar hissederim sonrada mutlaka kötü bişey olur bu çok sıkıcı içindeki sıkıntıyla ne olacak acaba diye beklemek kötü oluyor. ya da birsiyle konuştuğumda beni sevip sevmediğini anlayabiliyorum hislerim yanıltmıyo ama olmasa daha iyi . Sizde böylemisiniz ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynen ben de böyleyim ve halimden memnunm mesela bir insanın yüzüne gözüne baktığımda anlaya biliyorum nasıl bir karakter olduğunu ama mesela bazen bazı insanlarla tanışıyorum o kişiyi tam tanımamama rağmen içim ısınmıyor soğuk oluyorum ki o insan da bana göre biri olarak çıkmıyor zaten ve sana olan olaylar bana da oluyor bence güzel bişey bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hislerim kuvvetlidir evet

0|0
    0|0
  • O bendede var sahsen sikayetci degilim hatta cok seviyorum bu huyumu. Bir sey olursa en azindan biliyorum olacagini ve kendimi hazirliyorum ona gore.

0|0
    0|0
  • "birsiyle konuştuğumda beni sevip sevmediğini anlayabiliyorum" bunu anlamak ıcın medyum olmaya ya da 6. hisse gerek yok.

Neyle lafı dolandırmayım, hissiyatım yok denecek kadar az. Ama böyle iyiyim :P

0|0
    0|0
  • anla bakıyım ben seni seviyomuyum sevmiyomuyum :))9

0|0
    0|0
    • sevmiyon sen beni :D

• afferin bildin bari nezaman ölücemide bilde ona göre yaşıyım :)9

Kızlar Ne Diyor 5

• 6. hıs konusunda cok ıyıyım ben bırseyı hıssedıp soluosam kesın dogrudur ve hepte kanıtlanmıstır

0|0
    0|0
  • ben genelde hisle şüpheyi karıştırrım o yuzden bir yorum yapamıcam sanırım :(

0|0
    0|0
  • aynen senin gibiyim bacım.iyi değil ama..bazı yönlerde faydalı tabi ama genel olarak

0|0
    0|0
  • duruma ve konuya göre değişir -,-

0|0
    0|0
  • bende de de öyle oluyor hislerim yanıltmıyor hatta ayrılmadan önce hep rüyasını görmüştüm hayra yordum hep ama bitti ayrılık oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...