Fatih terim neden gönderildi?

ya bu gs ne yapmaya çalışıyor. fatih terim gibi adam gönderilirmi?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• terimin üçüncü kovuluşu merak etmeyin kovup kovup geri alıyorsunuz dördüncü seferede alırsınız hele bir 6alatasaray biraz batsında

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• dielimki senin bir eşin var dünyanın en harika eşi her konuda mükemmel ama gözü başkalarına kaymaya başladı başka flörtler peşinde ne yaparsın ?

1|0
    0|0
    • benim eşim başka kadınıda senide istiyorum ikinizin yanında olmak istiyorum derse boşarım.

ama benim eşim hem anneme hem sana bakmak istiyorum derse anlayışla karşılarım.

milli takım anadır

• oooo mükemmel benzetme Milli takım anadır. Bu lafının üzerine saygıyla eğilir alnından öperim saygılar hürmetler efendim :)

• üstüste maclar berabere üstüne real madrid 6 tane attı

milli takımı aynı anda calıştıramayacagını gördü yönetim.

yönetimi terslemişse yollarlar

0|0
    0|0
    • sonuç olarak cimbomun hala kaybettiği bişey yok. terim olsaydı bu senede şampiyonduk. ama biz kaybettik

• adamın egosu tavandada ondan hep ben yaparım ben bilirim ben ne istersem öyle olacak böyle indirriler adamın havasını gerçi ne olursa olsun kovulası yerine karşılıklı görüşüpte bıraktırmak daha etik olurdu ama başkanın telefonlarına çıkmamak ne demek sen kimsinki galatasaray başkanına tavır koyuyosun

0|0
    0|0
    • bence galatasaray başkanı kim fatih terimin yanında

• fatih terim döneminde kime bonservis verildide tavan yaptı. ilk senesinde kaç para harcadı klup şampiyon oldu. ikinci senesinde avrupa için mücadele etti rakiplerine göre yine az para harcayarak çeyrek final oynadı. ya heykeli dikilecek adam fatih terim. klup kim başkan kim. gs yti gs yapan adam fatih terim.

• gs yi gs yapan terim diyosan orda dur en başta terimi terim yapan hagi hagi olmasaydı ilk yılda kovmuşlardı tek başına kaç maç kurtardı adam

• gs 3 milyon milli takım 5 milyon veriyo sen hangisini tercih ederdin?

0|0
    0|0
  • Ünal Aysal'ın karısı ile ilişki içindeymiş :Dsd:sD: :D :D

0|1
    1|1
  • hiyerarşik yapısı var gsın kesınlıkle katılmasamda terimin gönderilmesine ast üstüne saygı duyacak terim başkanın tlf açmamış geri dönmemiş mesaj dahı atmamıstır oun ıcınde bu zıncır zaten kopacaktı sımdı oldu son 2 aydır gundemdeydı terım beklenıyordu yani aslıan bakarsan...

0|0
    0|0
  • fatih terim ve adam aynı cümle de bile yanyana gelmemeli ,galatasaraylılar sevinmeli bence

0|0
    1|0
  • milli takımda çalışmayı kabul ettiği için galatasaray'ın menfaatlerini düşünerek göndermeye karar verdik diyolar ama hocayı 5. haftada göndermek, galatasaray menfaatleriyle örtüşmüyor. en azından sözleşmesi bitene kadar, mayıs 2013'e kadar kalmalıydı.

0|0
    0|0
    • ya bu adam iki tarafıda idare edemezmiydi?

• milli takım sorumluluğu sadece yılda 2 maçta takımın başında olmak değil ki. normal zamanda da oyuncuları takip etmek, takım planlaması yapmak vsvs. üstelik milli maç aralarında ondan yoksun kalmamız da problem. dediğim gibi mayısa kadar bu durum ertelenmeliydi. şu an gönderilmesi bizim için kötü oldu.

• klüp takımı tenkin direktörü olarak ligdeki oyuncuları daha iyi analiz ederdi. ve performansı her daim yüksek olurdu. sana bu konuda katılmıyorum.

• Fatih Terimin kovulmuş gibi görünsede Terimin seçimi olmuştur.

Fatih Terim parayı ve rahata seçmiştir.

0|0
    0|2
    • fatih terim deyince akla gs gelir. bu yönetimin kararı

• Terim 2 senelik sözleşme yapalım diye diretti, Aysalda 1 yıl. Adam kendini garanti altına almak istiyor e kaç yaşına girdi artık haklıda. Takım makım hikaye artık, artık herşey para pul.

• bence alakası yok

• baskan istifa :@

imparator terim

0|0
    0|0
  • Fatih terim gönderilmedi ünal aysal sözleşme hazır terimin kararını bekliyoruz diye bir çok açıklama yaptı terim imzaya yaklaşmayınca yönetim kruluda mecburen oy BİRLİĞİ ile gönderdi çünkü yapacak başka bişeyleri kalmadı

0|0
    0|1
  • Fatih Terim değil Galatasary kaybetti. Şimdi onlar düşünsün.

0|0
    0|0
  • tff başkan adaylığı süreciimi ne olcaktı birşeye başkan oluyordu aday ondan yolladılar o kısılerle görüşüp para almasını ıstemıyorlar gs yonetımındekıler ve başkan tff ile arası bozuk belli :D yolladılra fatih onların tarafna gecıcek diye ztn

0|0
    0|0
  • fatih terim gibi adam gs ya zor gelir ama

iyi düşünürsek yıldırım demirören iyi bir oyun oynadı

biraz anlaşmazlıkta vardı yönetimle

son imza işi iyice bitirdi işi

ama keşke böyle olmasaydıı

0|0
    0|0
  • ünal aysal, bülent tulun ve diğer yamyamları dinlediği için gönderildi.. bir de Fatih Terim > Ünal Aysal olduğu için...

0|0
    0|0
  • Baskanin egosu gs buyuk oldugu icin

Kendi ipini kendi cekti oda fazla kalmaz

0|0
    0|0
  • milli takımla anlaştığından dolayı gönderildi..

0|0
    0|0
  • eleman olunca gs başkanı ondandır :) aslında başındaki başkanı göndermek gerek

0|0
    0|0
  • çok kötü oldu

0|0
    0|0
  • Gönderilmeseymis daha iyiydi ama

0|0
    0|0
  • yaktın bizi tüpçüüüü :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2