Geçmişten gelen güvensizlik ile ön yargılarınız var mı ?

Herkesin geçmişte yaşadığı olumsuz durumlar vardır. O sebeplerden dolayı, yeni mutluluklara yer vermek için, ön yargılı davranışlar sergileyen kişilerde varki bu mutlu olmanın yolunu kapatan bir durumdur, kazanmamız gereken kişileri kaybetme noktasına getiriyor bu durum. Ön Yargılımısınız sizde. Bir kişinin size yaşattığı mutsuzlukları. Bir başkasının bir daha yaşatacağından korktuğunuz için. O na kötü gözle bakmanız gerekir mi. Eğer evet ön yargılıyım diyorsanız neden böyle bir tutum sergiliyorsunuz. ve size gelen iyilikleride bir anda geri çevirebiliyorsunuz ? Ben Şahsen bu ön yargılı durumlara çok karşıyım. İyide olsa kötüde olsa. Tanımadan yorum yapılmamalı diye düşünüyorum.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok karışık kişisine göre önyargılı oluyorum..bunun geçmişte yaşadıgım ilişkiyle falan alakası yok gerçi normalde önyargılı biri değilim karşımdaki kişinim harketleri konuşması nasılsa onun yapısı o dedim ama bazı insanlar bunu yansıtmıyor işte ozmn da koruma yoluyla kendimi önyargılı oluyorumki herhangi bir hareketin aa beni şaşırttı demek istemiyorum...bazen önyargılı olmak cidden iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bn de olan ön yargılarımı kırmıştım .ama geçmişte yaşadığım olay sebebiyle şüphelerm beynimi yedi çok güzel giden bir lişkimin bitmesine sebebp verebilirm umarım bu da geçicidir ..

0|0
    0|0
    • Şu duygusallık ve düşünür olmak, insanı yiyip bitiren en kötü durumlardan biri zaten. Umarım geçicidir.

• evet çok dua ediyorum kurtulıyım diye yksa sonucunda daha çok üzülücem :(

• Bencede kurtulmalısın. İnsan kendinin günden güne çöktüğünü hisseder.

• Artık var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Önyargılardan vazgeçmek çok zor, hayatın her alanında engel oluşturur

0|0
    0|0
Yükleniyor...