Teomanın bu sözü hakkında ks üyeleri ne düşünüyor?

Düzen bu: Kadın ağlar, erkek bakar.. Kadın duyar, erkek duymaz.. Kadın sorar, erkek susar.. Kadın gider, erkek içer. ~Teoman~

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• tespit doğru herkes doğasının gerektirdiğini yapıyor bence. erkekler hissetiklerini daha zor döker kelimelere kadınlarsa hem duymak hem söylemek ister. o zaman da kadın dır dır eder denilir.

anlattıklarımızın anlaşılmadığını sanmamız ben büyük yanılgımız ya da erkler sustuklarında konuşacak şeyleri olmadığını sanmamız en azından kendi adıma

0|1
    0|0
    • erkekler bazen susar gerçekten derdimizi anlatmaktan aciz oluruz söyleyecek sözümüzün olmadığından değil gerçekten haklısınız

Kızlar Ne Diyor 7

• yorumsuz :)

0|1
    0|0
    • herşey o kadar mı net ya :)

• tam tersi durumlarında olduğunu söyleyebiliriz o zaman

• ama gıden ben olurumm ayrıntıyı unuttuk:D

• teo ne derse haklıdır :) buda doğru bence

0|1
    0|0
  • çok doğru bir söz kesinlikle..

0|1
    0|0
    • sizin içinizde yok mu peki böyle davranan ?

• tümü olmasa da genelinin eski gördüklerinden dolayı alışkanlıkları var ve bunların hepsi eskide kaldı ruhsal ve piskolojik olarak iyi olmadıklarını düşünüorum

• neden böyle olduğu hakkında en ufak bir fikrim olmamasına rağmen evet çok doğru bir tespit.

0|1
    0|0
  • bakarlar,duymazlar,susarlar,içerler...işlerine geldiği gibi.

0|1
    0|0
  • erkeklerin mal olduğunu

0|1
    0|0
  • bu lafları ayıkken mi söylemiş.)

0|1
    0|0
    • büyük iihtimal ayık değildir :)

• ya tabıkıde oluyo ama genelde boyledır.eğer bı genelleme yapıcaksak.)yoksa bunun tersı olduğu durumlarda var

• :)) demekki erkekleri sadece suçlamamak gerek

Erkekler Ne Diyor 3

• kendi adına konuşsun :) sanki kadın ruhundan çok anlayan biri gibi bide söz söylemeleri yok mu ?

0|1
    0|0
    • peki genellemede öylemiyiz? Elbette hepimiz aynı değiliz

• bu şekilde düşünmüyorum ayrılık aldatma vurdumduymazlık rollerinde kadınlarında erkekler kadar paya sahip olduğuna inanıyorum. Kadın ruhu hassastır doğru ama hassas ve ayrıntıcı olmaları haklı olduklarını göstermez belkide sorunlar çok ayrıntıya takılmakla baş gösteriyordur olamaz mı ? Bence artık kadınlarında yeniliklere ayak uydurup sen beni anlamıyorsun değilde birbirimizi neden anlamıyoruz acaba şeklinde yaklaşımlar geliştirmesi gerekli

• haklısın

• Valla hayırlısı neyse o olsun diyoruz biz.

1|1
    0|0
  • Tomanın ne kadar mal oldugunu anlıyoruz

0|1
    0|0
Yükleniyor...