Evleneceğiniz kız duyma problemi olsa ama iyi konuşsa arada sizi anlamazsa ne düşünürsünüz?

Evlenceğiniz kız engelli bu durumda ne yaparsınız? evlenir misiniz? çok iyi konuşuyor ancak bazen anlayamıyor ve ailenizde karşı çıkıyor.. kızın çok güzel bir kalbi var,namuslu, evlenilecek bir kız tamam da iş engele gelince ne olur? siz olsanız naparsınız?

Güncellemeler:
Peki ya aileniz istemiyorsa? ne yapardınız? Ailenize de önem veriyorsunuz
Bir de Alevilik Sünnilik kültür farklılığı varsa..

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• ailem bu sebepten dolayı istemiyorsa. o aileden utanırdım. kusura bakma desin ahlakı bize uymaz başım gözüm üstüne ama kulağında problem var bize olmaz ne oluyor ? yarın oğullarının sakat kalmayacağı garantisini kim verebilir. ? akılsız insanlar yazık

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ne yapacam. ona her türlü destek olurdum zaten kimse tam değildir çiftler birbirini tamamlamak içindir. böyle düşünürdüm taktiri ilahi bana bu görevi vermiş. ona destek olacağım o kadar. eğer bu yüzden ayrılan varsa o tedavi edilemez engellidir

1|1
    0|0
  • Ben oncelikle iyi bir anne adayi olabilirmi diye bakarIm evlenecegim insan. bu soylediginede hoc takilmam

0|0
    0|0
  • ya şimdi çıkıp duygu sömürüsü yapıyosun diyenler olabilir ama gerçekten söylüyorum ki eğer gerçekten çok seviyosam hiçbişey engel olmaz bana. ona elimden geldiğince engelini hissettirmemek için elimden geleni yaparım. en azından hayatını daha kolay hale getirmeye çalışrım. bence bu dünyadaki mutluluk veren nedenlerden birsi de gerçekten sevdiğin kişi için çabalamak onu mutlu etmektir. bu yüzden evet bu bir sorun ama aşılamayacak bir engel asla değil.

0|0
    0|0
  • valla bu konularda ailemi takmam.anam bamam mı evlenecek be?çok istiyorlarsa onlar tekrar evlensin benim hayatım:))))

0|0
    0|0
  • Hiç duymaya bilirde sevmişsem sorun değil.

0|0
    0|0
  • Eğer sırtımı 1 ömür boyu dayayacaksan sorun olmaz allah kimseye engel vermesin

0|0
    0|0
    • Amin.

• Din konusunda biraz titizim ama bu işler belki olmaz ailede benim k?rı benim sevgilim derim

• olabilir,onun kabahati değil ki,ve evlenirim tabiiki nolacak,duygular kafalar 1 olduktan sonra:)))

0|0
    0|0
  • aşk engel tanımaz...

0|0
    0|0
  • Problem olmaz

0|0
    0|0
  • ailemi zaten dinlemem, duyma problemine gelince her hastalığın elbet bir tedavisi vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zor durum gerçekten

0|0
    0|0
  • artık öyle bir devirdeyiz ki bence dogru kişiyse bunlar problem değil evlenmek için.

0|0
    0|0
  • o ses turkıyedeki örneği cok iyidi bu akşam :(

0|0
    0|0
    • anlatır mısın? merak ettim

• Teşekkür ederim. İnşallah bize de böyleleri nasip olur.

• inşallah aminn

• erkek de namusluysa evlenir de nerde öyle adam?

0|0
    0|0
  • Bi arkadasimda boyle cok guzel kendisi ama bazen duymuyo ve konusurkende bazi harfleri soyleyemiyor gorucu usulu evlendi sonra bosandi artik bu yuzden mi yoksa baska bir neden mi bilmiyorum ama seven erkek bunu sorun etmez diye dusunurum mesela ben etmezdm sevdigim erkekte bu sorun olsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...