Kapat

Bu şarkının Türkçe çevirisinden bir şey anlamadım ?

link Arkadaşlar bu şarkının son nakaratı olan Türkçe çevirisinden hiçbir şey anlamadım .

Son nakarat ; Like you do when you lie where you're not in my thoughts .Like you do when you lie and I know it's not my imagination .

Türkçe Çeviri :

Yalan söylediğinde yaptığın gibi düşüncelerimde yokken

Yalan söylediğinde yaptığın gibi ve biliyorum bu benim hayal gücüm değil

Arkadaşlar bu nedir yaa ! Bu ne anlama geliyor, hiçbir şey anlamadım valla . Yaa yanlış bir çeviri bu , ya da cidden çok alakasız bir cümle . Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim .Şayet bu çeviri doğruysa bu cümle ne anlama geliyor ?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• çeviri doğru tatlım

0|0
    0|0
    • Yalan söylediğinde senin yaptığın gibi, düşüncelerimde nerede değilsen.

Yalan söylediğinde senin yaptığın gibi ve biliyorum bu benim hayal gücüm değil.

• şarkının tamamını dinlesem daha iyi çözerdim aslında merak ettm bende. hangi şarkı bu? :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• çeviride bir hata yok. mükemmel değil ama doğru çeviri bence. ama şarkıları Türkçe'ye çevirince genelde bir anlamı kalmıyor. bu şarkı da onlardan biri.

0|0
    0|0
  • Dogru cevirdiginden eminmisin

0|0
    0|0
  • Yalan söylerken ben senin nasıl düşüncelerinde değilsem artık sende düşüncelerimde yoksun diyor ondan yalan söylerken karşısındakini düşünmüyor olay bu ve onun hayali bu değil. Anladın mı?

0|0
    0|0
    • bu olamaz . çünkü şarkının tamamında kız ona aşkından bahsediyor .

• Bu anlam çıkıyor başka olması imkansız.

Kızlar Ne Diyor 2

• benim de çok sevdiğim bir şarkıdır bu . ve ben de aynı yere takıldım :) o cümleden ben de bir şey anlamadım :) gerçekten tam ne demek isteniyor , keşke biri bilse de yazsa :)

0|0
    0|0
  • İngilizce şarkıları İngilizce bilenler dinlesin. Çevirince bir haltı kalmıyor.

0|0
    1|0
    • yalnız cevırıde hata yok , cevırı dogru . once yazılanı anla sonra yorum yap ;)

• İngilizcedeki herşeyi tam çevirsen bile tam anlamını anlamazsın.

• hahaha cevabınız beni bir hayli güldürdü kusura bakmayın :D

Yükleniyor...