Canınızı en çok ne yaktı ne işle meşgul olursanız olun o geldi mi aklınıza?

Canınızı çok yakan bir durum oldu mu? Yani bilirsiniz işte aşk acısı ölen birisi falan merak ediyorum benim gibi kafasını yastığa koyduğun da aklına gelen birileri var mı burada?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevdiğim kişinin kuzenime bakması.

0|1
    0|0
  • beni unutamama gibi bir hastalığım vardı, ne olursa olsun unutamıyodum işin kötüsü onda da vardı bu hastalık birbirimize denk geitremiyoduk sadece, sonra ne ara oldu bilmiyorum unuttum şimdilerde iyiyim şükür:)

0|0
    0|0
  • aklımdan hiç çıkmadı .

0|0
    0|0
  • üni 4 teyim tek canımı acıtan hem de fazlasıyla okumak istemediğim bir bölümü lanet olası bir şehir ve bir üni de ailemin ısrarı ile okumak...her sene buraya her geldiğimde canımı sıkan tek olay bu 3 sene geçti koskoca 3 sene benden mutluluğumu huzurumu güvenimi her şeyimi aldı götürdü.şimdi herkesten nefret eden bir insan oldum kimseye ama kimseye güvenmeyen tek canımı sıkan bu oldu.keşke ailemin hatır gönül meselelerini dinlemeyip bir sene daha hazırlansaydım...tek canımı sıkan bu oldu...şimdi istemediğim bir bölümde aile ısrarı ile okuyorum her gün okula giderken etime iğneler batıyor...canım yanıyor...keşke diyorum ne bilim keşke o boş bıraktığım tarih sorusunu yapsaydım lys de belki şimdi istediğim ünideydim...o derece yakındım istediğim bölüm ve üniye...tek canımı acıtan bu...şimdi ailem ısrarıyla sırf okulu bitirmeye çalışıyorum ne kpss ne atanma umrumda değil amk...

0|0
    0|0
  • canımın acısından yumruklarımı sıkıp sıkıp ısırdığımı biliyorum. avaz avaz bağırdığımı. yastığa düşen başıma gözlerime inatla beynimin uyku emrini vermemesini..

bir tek ismi sayıklayıp bir tek isme saklandığımı...

kapalı perdeler ardında sabahları beklediğimi ateşi sönmeyen sigaramın dumanında kül köz kıvılcım olduğumu..

canın yandı mı dedin ? yana yana bir can kaldı mı ki ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• beni hiç bir şey yıkamaz. etkileyemezdi. bir iftiraya uğradım. bu beni çok etkiledi geceleri yatamaz hale geldim. ALLAH iftira atanların belasını versin

0|0
    0|0
  • bu sabah kardeşim cayından cıkardığı sıcak kaşığı elime bastı.canım yandı evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...