Üniversiteyi kazandık eee ondan sonra...

Üniversite de üniversite dedik sınavlara girdik çıktık sonuçlar açıklandı tercih yaptın birsürü aynı puan olan tekirdağ,ısparta,erzurum makine mühendisliğini yazdın ve sana erzurum atatürk üniversitesi makine mühendisliği çıktı,birden hem sevindin hemde içini hüzün aldı.Hüzün almasının sebebi özellikle evinden ailenden ayrılman diğeri ise arkadaşlarının çoğu batıda bir üniversiteye giderken sen soğuk olan doğudaki bir yere gitmen.Gitmesen birdaha hazırlansan imkanı yok ailen izin vermez ee hadi katlandık hazırlık okudun 1sene bitti hazırlık yaz tatili geldiii ve de bittiii gene okul açılacak ama sen oraya hiç gitmek istemiyorsun çünkü orada anlaşacağın kimse bulamadın,ondan sonra herkesin dediğine göre makine mühendisliği çok zor niye seçtiğimi soranlar çok aklımı yitirdiğimi sanalar çok,acaba yanlış bir bölümmü seçtim diye düşünmeye başlıyorsun daha da gitmek istemiyorsun ama başka çaren yok,ailenden ayrılacağın için ağlamak üzeresin şu an,acaba ben de sorun mu var?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Bence yok olağan bisey yasiyorsun. Senin yerinde olsam bende oyle dusunurum. Bende erzurumu tutturabilirdim ama yazmadim. Hocalari falanda ailemide dinlemedim gittim en batida ne var nerenin denizi var boylamasina arastirdim bodoslama atlamayacaksin bir ise. Sonra pisman olursun tabi. Ama tabi gecmisin lafi yapilmaz simdi. Senin yapacagin sey surekli olumlu yanlari dusunmek. Benimde bir arkadas vardi orda geziyodu yani kiz guzel diyordu tamamen sana kalmis birsey bu cevreyi kendin yaratirsin. Kimisi hic ugrasmaz birden bire olusur hersey. Kimiside deneye deneye. Yasayacagin seylere sen yon verirsin iyi ya da kotu yonde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zamanla alışırsın erzuruma da arkadasları ve cevreyi sevdikçe eğer alışamazsan da notlarını yüksek tut geçiş yaparsın sıkma canını

0|0
    0|0
  • sonrası iş güç evlilik :D hahahah

0|1
    0|0
  • bunları sadece sen yaşamıyorsun. ne yaparsın bilmem ama çalışmak zorundasın

0|0
    0|0
  • Ya çok çalışıp yatay geçiş yapacaksın, ya da sınava tekrar hazırlanacaksın.

0|0
    0|0
  • bende atatürk ünide okuyorum alışırsın ya üzülme hayırlısı buymuş demek

0|0
    0|0
    • bende öyle diyorum o kadar tercihin içinden orası gelmesinde vardır bir hayır ama duygularıma söz geçiremiyorum ki...

• inşallah öyle olur,ilgin içinde çokkkkk teşekkür ederimmm :)))

• üni tanıdık olunca yakın gibi hissettim rica ederim :))

• bnde izmiri kazandm gitmedm boşver bu sene tekrar hazırlancm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evden ayrılmak nasıl hüzün veriyo daha fazla özgürleşeceksin kimse karışmıyacak kendi ayakların üzerinde durmasını öğreneceksin aynı evi arkadaşlarınla paylaşacaksın daha bir çok şey... bu sana fayda sağlar emin ol hayata daha farklı bakarsın

0|0
    0|0
    • aileme özellikle de anneme ve de kardeşime çok düşkünüm ben,herkes öyle diyor yalnızlığı öğreneceksin diye ama okuldan çıkıp arkadaşların birçoğu evine ailesine gidince ne kadar zor olduğunu anlıyor insan gurbetin

• Makina mühendisliğin 2.sınıfındayım. Gerçekten zor ama okulu bitirdikten sonra işler değişiyor. Erzurumu bende sevmiyorum herşey hoş güzelde memleket tutmamış. Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Barajı geçen makine mühendisi oluyor diye biliyorum . Evden ayrılma konusunu takma kafana ana kuzusu musun ?

0|0
    0|0
    • olur mu canım barajı geçen herkes makine mühendisi filan olmuyor

• kütüphanenin yanında kalıyodu dimi mühendislik

0|0
    0|0
  • makina mühendisliği erzurum jer yer erkek yaşadın

0|0
    0|0
  • Alışırsın

0|0
    0|0
  • makina mühendisliği zor.. her kez mühendis oluyor bende oldum da ileriyi düşününce korkuyorum gerçekten iş bulmak kolay deyil hele ki zehir gibi beyinler dolu cemiyette... Bir tane makina mühendisin yanında takılıyorum iş öğrenmek için güya abi ben hayatımda bu kadar zor meslek görmedim. Keşke sözelci olsaydım oysa sayısalı sevmezdim hep mühendis ol ol derlerdi olduk amk ne olacak ilerde allah bilir ...

0|0
    0|0
    • hangi üni. mezun oldun?

• itü.. daha olamadık 3.senem.. sektörde 18 yaşından beridir varım.. Nefret eder oldum çok kötü bir ortam .. Sanırım yapmam bu işi... hayırlısı

Yükleniyor...