Lütfen okuyun benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

15 yasındayken babam annemi öldürdü dayılarım bize sahip çıktı ben ve kardeşlerime zülum ettiler 10 yıl boyunca ben evden kaçtım uyuşturucu çetelerinin eline düştüm da ha çocukken yapmadıkları eziyet kalmadı sokakta yattığım bir gün tanımadığım bir adamın tecavüzüne uğradım zorla uyuşturu sattırdıkları için 5 defa ceza evine girdim sonra eve geldim dayımın kızkardeşime taciz ettiğini öğrendim aradan epey zaman geçti şu an hayatım biraz olsada düzende hayatımda h bir dostum olmadı hiç sevgilim olmadı sizce ben bunu hakkettim mi

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu söylediklerin akıl almaz.. Biz de neleri dert ediyoruz... Beterin beteri var derler doğru...

Hak ettiğini sakın düşünme, Ona bakarsak kötülere de bir şey olmuyor. Ama Hesap günü var Allahtan. Yoksa dünya çekilmez...sınavın bu senin ...

Kendini zararlı olan ne varsa onlardan uzak tutmaya çalış. Bilerek hata yapma. Umarım bir daha yaşamazsın ve daha kötüsünü de..

0|0
    0|0
    • bu anlattiklarim sadece yuzde 10 u bile olamaz

• seni ekliyebilrmiyim anlattiktan sonra silersin beni lutfen

• ekledim seni ..

Kızlar Ne Diyor 8

• Tabiki de hak etmedin; böyle birşeyi hak edecek herhangi bir hareket de olamaz zaten. Bacını da yanına al; çalışın kazanın yiyin. Küçüklüğün berbat geçmiş kabul; leş gibi bir hayat. Ama bundan sonrasını bacınla beraber göğüslemeniz gerek.

0|0
    0|0
  • Ayy:( Allahım sana sabır versin seni iyi insanlarla karşılaştırsın:((

0|0
    0|0
  • haketmedin tabiki ama Allah herkesi farklı sıkıntılarla sınıyor. seninki braz ağır olmuş.. inşallah huzurlu bir hayata kavusursun...

0|0
    0|0
  • Senaryodur umarım ^^

0|0
    0|0
  • Oha, inanmıyorum.

0|1
    0|0
    • bu anlattıklarım daha tuzde 10 u bile olamaz

• bıraz usluplu atsaydın barii:/

0|0
    0|0
  • herşey Allahtan. bunları yaşaman gerekiyormuş. kolay değil.

0|0
    0|0
  • imtihan hep bunlar insanoğlu nelerle imtihan olacağını bilmiyor işte inşallah hayatının bundan sonrasını mutlu geçirirsin çok üzüldüm durumuna gerçekten :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• babami arasira gormeye gidiyorum herseyin sorumlusunu siz olsaydiniz onla konusur muydunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...