Yeni bir ürün alındığında ortaya çıkan tipler hakkındaki düşünceleriniz nedir?

uzun zamandır bir şey almak istersiniz. Araştırırsınız, soruşturursunuz, sonunda bir karara varıp ürünü alırsınız.

Sonra bir anda çevrenizde birileri belirir.

Kaça aldın?

Keşke bana sorsaydın ben sana ucuzunu bulurdum.

Bu marka iyi değil bana sorsan bizim dayı daha iyisini daha ucuza satıyor diyen tipler.

Normalde o adama ürünü almadan önce sorsanız bakarız bir çaresine merak etme, acele etme araştırırız diye sürekli sizi erteler ve geciktirir.

Hayırlı olsun demek yerine sizi aldığınız üründen soğutan iştahınızı kaçıran bu tiplerden çevrenizde var mı? Siz de zaman zaman böyle yapıyor musunuz? Bu tipler hakkındaki düşünceniz nedir?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Aman hiç kimseye birsey açiklamak zorunda degilim. Zaten kizlar bu konularda çok giciklar. Needen aldin ne kadara aa surada daha uygun. Kimene ya belki ben enayiyim fazladan para odemeyi seviyorum :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• alınmış sey için kimseye kötü birşey demem almış artık sonuçta ucuza veya pahalıya beğenmiş iyi günlerde kullansın kimsede benim aldığıma bişey demesin isterim diyenlere sinir olurum

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • Bana uzak olsunlar :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• uyuz olurum öyle tiplere. sırf bu yüzden bazı arkadaşlarım vardır aldığım sattığım şeylerden bahsetem. muhakkak bi itirazı olur çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...