SİZİN LİSENİZDE BÖYLE OLAYLAR YAŞANDIMI

böyle sınıfın hep ezilen bir çocuğu olur arkadaşları onu küçük düşürmek için her şeyi yaparlar mesela bizim sınıfta bir çocuk vardı böyle totosuna pandik atıyorlardı dövüyorlardı sınıfta doğru soruya doğru cevabı verse sınıf kahkaha atıyordu çocuğun arkasına geçip bildiğin dayıyorlardı yani s--k--me hareketi çocuk dayanamamıştı üzüntüden ağlamıştı sizin sınıftada böyle çocuklar varmıydı ya da siz yaşadınızmı böyle tanıdığınız insanlar varmıydı ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• sınıfta durup dururken arkadaşlarım bana gelip çok çirkinsin malsın sen gülme bilmem ne sürekli beni eleştiriyorlardı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• küçük yaşında travma geşçirip ,beyin ameliyatı olan bir arkadaş vardı .her kez dalga geçer ,takılırdı .bende nefret ederdim ona bole davranılmasından .ona yanlış davranan ve alay edenler ondan daha hasta çocuklardı .ne bu ya arkasına geçipte hareket yapanlar . çocuk olsa bile kişiliksizlikten başka bişey değil .çocukluğunda ne isen büyüyüncede o olur insanlar buna inanırım .

0|0
    0|0
  • Hep çocuk dövülüyordu, aşağılanıyordu. Çocuğa üzülüyordum ama bizim sınıfın popileri dövüyorlardı :( Yazık, kıyamam ben onlara.

0|0
    1|0
Yükleniyor...