Hadi bakalım hayata dönmem için pamuk eller gönüle yardım pls :)

Üniversitede sınıfımda bir kız var arkadaşlar ondan hoşlanıyorum ve onu etkilemek istiyorum uzun süredir birinden hoşlanmamış ve uzun süredirde müzik dinlememiştim :)

Şimdi bir kaç handikap var öncelikle ben biraz olgun gösteriyorum ve saçlar hafif seyreldi oda biraz olgun görünüm kattı bana ve giyimimde biraz ağır diğer çocuklar gibi değil.Sonra sınıftaki çocukların yüzde 90 ı nı cıvık buldugum için onlarla arkadaş olmadım ve çocuklarda olgun görünümüm nedeniyle beni 22 23 yaşında felan zannediyolardı bu gün bir mevzu açıldı kız yaşımı sordu 20 dedim hmm bizden bir yaş büyüksün dedi yaşımıda inceden belirtmiş oldum ve 2 saat felan sohbet etme şansımda oldu.

Şimdi sizden istediğim şeyler onların gözünde nasıl farklılaşabilirim daha önce hiç bir kız için yaşamadım neysem o oldum bu sefer rol yapmak istiyorum kibarlık duruş ciddi bir ses tonu genelde ciddi ve efendi yeri geldiğindede eğlenceli biriyim ancak kızın onu istediğimi anlamasını istemiyorum neler yapmam lazım bana ilgi duymasını istiyorum

Uzun lafın kısası sihirli cümlelerinize ihtiyacım var bana nasıl ilgi duyar bu kız?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana çok tanıdık geldi senimisin diye düşündüüüm.

0|0
    0|0
    • değilimdir merak etme :D

• biyere davet edemem yakın davranmak olabilir sevdiği şeyleride öğrenemem dedimya ondan hoşlandığımı bilmesini istemiyorum katı bir adamım ben bana ilgi duyarsa devam edip bir adım ileri gider açılırım ama ilgi duymadıkçada konusup arkadaşlığımızı bozmanın bir manası yok başka neler neler var peki :)

• pişt öldünmü ordamısın?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...