Fatih Terim'in gönderilmesinde geçen herkesin Allah belasını versin

2 yılda 2 Şampiyonluk 2 Süper Kupa, Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final oynayan Fatih Terim'i gönderen Ünal Aysal'dan "İSTİFA" bekliyoruz.!

Güncellemeler:
emeği geçen*

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen git Terimsporu tut o zaman Yönetim Fatih Terim´e yeni sözleşme teklif etmiş Terim ise kabul etmemiş ne yapsınlar yalvarsınlarmı?Demirören biz zaten Fatih Hoca ile 3+1 yıllığına söz kesmiştik demiş

Başkanımız AKP VE TFFnin Galatasarayın önünü kesmek amaçlı yaptığı operasyona izin vermemiştir

0|0
    0|0
  • terim önüne konulan sözleşmeyi imzalamıyor sende diyorsunki onu gönderenlerin allah belasını versin. birde şu spor haberlerini düzgün takip edebilseniz

0|0
    0|0
    • neyin kafasını yaşıyorsun bilader, ortada biten bir sözleşme yok! mevcut sözleşme yönetim tarafından feshedildi.

• O kişiliksiz herif için mi üzülüyosun yazık senin adamlığına

0|0
    0|2
    • içimizde kişiliksiz olan birisi varsa bu fatih terim değil sensin bence

• senin kanıtın var mı kadına o* dediğine dair? ne malum kadının uydurmadığı? elinde kanıtın, şahitin olmazsa tabiki inanmazlar ayrıca senin ne nitelikte bir adam olduğun da profil resminden gayet açık bir şekilde belli oluyor zaten

• Profil resmiyle adamligimi test edemezsin. Ben bu hayatta hicbi kiza birak vurmayi.kufretmedim bilr. Sana hayatimi anlatsam bana soylediklerin icin pismanligindan oturur aglarsin. Bu arada fatih terimle göbeğiniz beraber mi kesildi de bu kadar savunuyosun. Fatih terimin kameralarda agzi okunuyo o kadina kufur ederken

• ben fb liyim ama fatih terim gs gitmesi gs için büyük ihanet artık kim gelse bu takımı yönetemez ünal aysal egolarının esiri oldu milli takım gs için büyük nimet fatih terim ama kaybeden gs oldu

0|0
    0|0
  • kendini zorla kovdurdu. hain piç. bir daha asla gs ye gelemez gitsin feneri çalıştırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...