Fatih Terim gönderildi. Ne düşünüyorsunuz bu karar hakkında

İmparator lakaplı büyük hoca Fatih Terim'in görevine Galatasaray Yönetiminin aldığı kararla son verildi.

Neler oluyor Galatasarayda ? Bu karar doğru mu ? Gelecekte neler olacak ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• profil fotondaki kediyi beğendim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer adam gibi bir teknik direktör alırsak Galatasaray'ın geleceği çok daha iyi olur..

Ama İmparator Galatasaray'ın adeta bir sembolüydü..

0|0
    0|0
    • Fatih Terim ile 2 lig şampiyonluğu, 2 süper kupa, 1 kere Şampiyonlar Liginde son 8'e kalındı. Rakip takımlar ile ara açıldı. Tekrar çok büyük bir kulüp haline gelindi. Avrupada söz sahibi olundu.

Bundan daha iyi bir gelecek ne olabilir ki ?

• kararı verenin a m ı n a k o y i m lanet olsun ya

1|0
    0|0
  • Kuşların ve federasyonun istediği oldu

0|0
    1|1
  • Çok şaşırdım, şok oldum ama doğru olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Takımı Fatih Terim adam etti.Ama Aysal için etti.Kimse Fatih Terim gibi o takımı adam edemez adam Drogba, Sneijder gibi adamları takımımıza getirdi.Unutulmicak o.Sevinenler kına yaksın.

0|0
    0|0
  • terim geleceği gören adam şike ve maddi sıkıntıyla uğraşan fenerbahçe ve beşiktaşın zor zamanlarında ben galatasarayı şampiyon yaparım dedi ve geldi bu sezon fener de beşiktaş ta toparlandı terim de yol aldı bunun başka açıklaması yok

0|0
    0|0
    • Terim kovuldu. Kendisi gitmedi.

• nedenmiş? ünal aysal her ekrana çıkışında sözleşmeyi terime sunduk keyfini bekliyoruz demedimi?

• Bu durum onun gitmek istediğini göstermez ki. Şu an zamanı değil demiş sadece. Kaldı ki Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin iyi olduğunu düşünmüyorum. Bence Galatasaray hala şampiyonluğun en büyük adaylarından.

• ÜNAL AYSAL İSTİFA DİYORUM!

0|0
    0|1
Yükleniyor...