Hayat sınavı desem bakarmısınız ?

İyi günler anlatması uzun sürecek bildiğim için kısa ve öz yazıyorum benim bir babam var baba demeye bin şahit ister.Neyse şimdi babamın annesinden kalma bir evi var.Baba dediğim insan bundan 5 sene önce evi ipotek ettirip kredi çekmiş çektiği kredide 6-7 bin TL birşey ve bu çektiği parayla sağda solda yedi içti.Yıl 2013 kredi borcu olmuş 40.000 TL oturdugumuz evi girişim varlık diye bir şirket satın aldı.Bu evi şirket satılıga çıkarmış.Bizede iş işten geçtikten sonra söylüyor baba dediğim adam.Ben bu dünyanın içine edeyim.Yıllarca içki içip bize kan kusturan bir insan en sonunda bunuda yaptıya Allaha her gün dua ettim ama canını almadı en sonunda elime silahı alıp toptan temizlik yapacam.Kendimi zor tutuyorum.Bu yaşıma kadar kimse bana bir kuruş para vermedi.Hep tek başıma mücadele ettim.Yaşım 23 1-2 ay sonra uzman çavuş olarak göreve başlayacam.Tek beklentim şu hayatta adam gibi yaşamaktı.Ancak bu yaşadıgım problemler beni kötü yola sürüklemektedir.Bunu buraya yazmak istedim.Çünkü bu yaşadıklarımı dışarıda birisine anlatacak gücüm yok.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatın kime hangi yüzünü göstereceği belli olmuyor..Bir an önce kendi yolunu çizip kendi hayatına bakman lazım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• felaket :( yapılacak bir şey olamazmı baban için yani siz bu durumdan bir şekilde sıyrılamaz mısınız ki

0|0
    0|0
  • Kaçıncı soruşun lan bunu?

0|0
    0|0
  • Allah sabırlar versin,kimseyi yoldan çıkarmasın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...