Ona şu şekilde yakınlaşsam nasıl olur

Öncelikle en arka sıradan onun hemen arkasındaki sıraya geçeceğim derslerine çalisan bir kız bana gülümsemisti ona günaydın ne bileyim şu soruyu çözer misin hangi bölümü istiyorsun diye benim onu onunda beni tanımasını sağlayacam sohbetimi 1-2 gün böyle devam ettirip bu gün okul çıkışında biyerlere gidebilirmiyiz desem ve götürdüğüm cafede ben senden hoşlanıyorum diğer kızlardan farklısın ağır başlı ve aklı başındasın seni her görüp acı çekeceğime sana karşı duygularımı ifade etmek istedim.Benimle bir kalbin diğer yarısı olur musun desem hoşuna gider mi bu konuşma

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sevdiği yoksa hoşuna gider ama direk evet demez düşüneyim derler genelde sen daha çok düşünürsün aslında

0|0
    0|0
  • Diğer kızlardan farklısın kısmını çıkar. ve birazda zaman lazım ne la bu çok hızlısın

0|0
    0|0
    • Ozamanda arkadas gözüyle bakar.ben kizi izliyorum devamli ben bakıyomuyum diye kontrol ediyo ve bana son ders bakıp gülücük atti bu yüzden biraz hızlı olsun istiyorum heralde çok seviyorum onu

• Tmm onun dışında konusmam iyimi direk pat diye soylemekte istemiorm

• Okulda bakışma dışında 1-2 gün değilde 1 hafta olmadı 2 hafta daha götürmelisin bence tam olarak niyetini anlar ve hoşlanmasını sağlarsın konuşmalarıyla sonra dışarı çağırır gerisi senle aynı işte. sadece süreyi uzat derim

Yükleniyor...