Hani istifa edersiniz... içinizde burukluk vardır.

sonra o gün içerisinde birşey olur. iyi ki istifa etmişim dediğiniz oldumu. üstelik transfer oldum. daha iyi bir maaşa. önce vicdan yapıyordum. bu gün tavrı görünce iyiki de etmişim dedim. sizce sizi kendi sektörünüzden bir firma çok daha yüksek bir fiyata istiyor. kendi firmanıza yıllardır ben geçinemiyorum diyorsunuz. bir iyileştirme yapmıyorlar. üstelik bana saha iyi bir teklif var deyince size saçma sapan şeyler öneriyorlar. ne yapardınız yüksek paraya transfer mi olurdunuz 3 kuruşa talim edip vefa mı gösterirdiniz.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• iş başka arkadaşlık başka ben çıkarsam yerime gelecek çok eleman var, durumu anlayıp uygun bir dille istifa ederim sonuçta benim de hayatım önemli

0|0
    0|0
    • daha rahat yaşamayı tercih ederdiniz.

• rica ederim. evet aynen öyle patronlar kendi çıkarları doğrultusunda kimseye acımıyorlar. verdikleri her kuruşun hesabını yapıyorlar onlar bize acımazken biz neden onlara acıyalım

• en iyi cevap için teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• O parayla geçinemeyeceğimi sanmıyorum..ben yıllarımı verdiğim bir kulüpte devam ederim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• vefa göstermem için o kurumun baa sahip çıkması lazım sahip çıkma tabiri sadece para değildir her konuda bana yardımcı olmuslarmı yanımda durmuslar mı ona bakarım , ama sadece senı bır eleman görerek işletiyorlarsa işi hiç düşünmem basar giderim

0|0
    0|0
    • ya faydan bittiği anda seni sepetliyorlar. burada 20 senelik çalışanları bile bir kaç günde işten çıkardılar. adam gençliğini vermiş emekliliği gelmiş artık. bu adam 50 yaşından sonra nereden emekli olsun.

• istifa ettim dün

• hadi hayırlı ugurlu olsun

• Huzur neredeyse para öncelikli değil benim için asla olmadı ihtiyacım yokmu çok var ama huzur benim için önemli

0|0
    0|0
    • huzursuzluk sürekli var. sürekli bir gerginlik içinde çalışıyoruz. ama bazen inanılmaz rahat bırakıyorlar. ama baskı var.

• Valla aldığın para yetmiyorsa yapacak bişey yok şuan bende aynı durumdayım eğer iyi bir teklif gelirse değerlendiririm

0|0
    0|0
    • hayır yetmiyor kardeşim. yetse sorun yok zaten. hani hiç ekstra bir harcama yapamıyorum. ev aldım ödemeye çalışıyorum. içinde oturduğum halde yok olmuyor. evlilik düşünüyorum. eşyası var. bir araba zor aldım

• aynen abicim istifa et gitsin sonuçta hepimiz senin benim patronum da para için çalışıyor vakit kaybetmenin alemi yok sonuçta aldığın para yetmiyorsa bunda vefa gösterecek bir durum kalmamış hayırlısı olsun senin için inşallah

• :) eyvallah kardeşim sağ ol. bende öyle düşünüyoum

• iyıki ayrıldım demedim çünkü daha iyisini bulamadım.şayet bulsaydım derdim.firmalar ile dostlugun işlerini görene kadar dır, işlerine yaramassan bir hiçsin.

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum. yani beni o kadar değerli görselerdi ilk ben geçinemiyorum arkadaş dediğimde birşeyler yaparlardı. biz sizi bırakma istemiyoruz. ama birşey de yapamayız demek ne demek yılbaşında birşey ler ayarlayalım

• her şirketin belirli dengeleri var.şirketin yeridir şudur budur bekarsan zaten hiç durma

0|0
    0|0
Yükleniyor...